گزارش خبرنگار مهر از اندونزی؛

ساره جوانمردی دومین طلا را برگردن آویخت، نقره تیراندازی برای ارم

ساره جوانمردی دومین طلا را برگردن آویخت، نقره تیراندازی برای ارم لوازم ورزشی: فینال رقابت های تیراندازی تپانچه بادی ۱۰ متر بانوان كلاس Sh۱ بازی های پاراآسیایی جاكارتا با قهرمانی ساره جوانمردی به آخر رسید.



به گزارش خبرنگار اعزامی به بازیهای پاراآسیایی جاكارتا، فینال تپانچه ۱۰ متر بادی كلاس Sh۱ تیراندازی بازی های پاراآسیایی با حضور ساره جوانمردی، سمیرا ارم و عالیه محمودی و تیراندازانی از كشورهای كره جنوبی، تایلند و چین برگزار گردید كه ساره جوانمردی در مصافی ایرانی با كسب ۲۳۷/۶ امتیاز عنوان قهرمانی را به دست آورد.
سمیرا ارم صاحب نشان نقره شد و سحر الشبانی از عراق در جایگاه سوم قرار گرفت. عالیه محمودی هم هشتم شد. ساره جوانمردی دومین مدال طلای خویش را در این بازی ها به دست آورد و با عنایت به تغییر قوانین ركورددار آسیا در فینال این پیكارها شد.
رقیه شجاعی هم روز گذشته در ماده تفنگ بادی ایستاده صاحب نشان طلا و ركورددار آسیا شد. مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر است: طلا:
۱- شاهین ایزدیار - شنا
۲- ساره جوانمردی - تپانچه ۵۰ متر P۴
۳ - رقیه شجاعی - تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر
۴- علیرضا قلعه ناصری - پرتاب دیسك
۵ - یونس سیفی پور - پرتاب وزنه كلاس F۳۲
۶- شاهین ایزدیار - شنا ۱۰۰ متر آزاد
۷ - امیر جعفری - وزنه بردارری ۵۹ كیلوگرم
۸ - عذرا مهدوی كیا - دوومیدانی ۱۵۰۰ متر
۹ - وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۱۰ - مهدی اولاد - ماده پرتاب وزنه كلاس F۱۱
۱۱ - محمدرضا احمدی - پرتاب وزنه
۱۲ - ساره جوانمردی - تپانچه ۱۰ متر بادی كلاس Sh۱ نقره:
۱ - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه
۲ - جلیل باقری - پرتاب دیسك
۳ - یوسف یوسفی - وزنه برداری ۵۹ كیلوگرم
۴ - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه
۵ - جاوید احسانی شكیب - ترتاب دیسك
۶ - علی الفت نیا - دو و میدانی ۲۰۰ متر
۷ - زهرا صالحی - پرتاب نیزه
۸ - هاجر صفرزاده - دوی ۲۰۰ متر كلاس T۲۲
۹ - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه كلاس F۱۱
۱۰ - سامان پاكباز - كلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۱ - سمیرا ارم - تپانچه ۱۰ متر بادی كلاس Sh۱ برنز:
۱ - سیدعرفان حسینی - پرتاب نیزه
۲ - زهرا برناكی - پرش طول
۳ - حسن جانفشان - تنیس روی میز
۴ - حامد امیری- پرتاب دیسك
۵ - میثم بنی طبا - جودو ۶۰ كیلوگرم
۶ - رضا غلامی- جودو ۶۶ كیلوگرم
۷ - علی امیدی – دو و میدانی
۸ - امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۹ - داودعلی قاسمی T۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر
​۱۰ - احمد اجاقلو - دوومیدانی - ۲۰۰ متر
۱۱ - عذرا مهدوی كیا - پرتاب نیزه كلاس F۱۲/۱۳
۱۲ - سولماز تاجر - پرتاب دیسك
​۱۳ - مسعود حیدری - كلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۴ - حمزه محمدی - وزنه برداری
​۱۵ - مهدی علیزاده - پرتاب وزنه

1397/07/17
14:57:44
5.0 / 5
49
تگهای خبر: بازی , تنیس , رقابت , قهرمانی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی