محمدرضا داورزنی:

خیالمان برای المپیک پاریس راحتتر است

خیالمان برای المپیک پاریس راحتتر است به گزارش لوازم ورزشی رئیس فدراسیون والیبال اظهار داشت: با شرایطی که تیم ملی والیبال دارد با خیال راحتتر برای المپیک پاریس سرمایه گذاری می نماییم.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، کاروان تیم ملی والیبال ایران پس از کسب عنوان قهرمانی در مسابقات آسیا - به میزبانی ژاپن- امروز سه شنبه به تهران بازگشت.
محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال پس از بازگشت تیم ملی اظهار داشت: کسب عنوان قهرمانی توسط تیم خوب، جوان و مقتدر ایران را تبریک می گویم. این قهرمانی نوید می دهد والیبال ایران برای لیگ ملت ها و مسابقات قهرمانی جهان با برنامه ریزی خوب و میدان دادن به کادر فنی روزهای بهتری خواهد داشت.
رئیس فدراسیون والیبال که با شبکه خبر گفتگو می کرد، در مورد قهرمانی با بهروز عطایی سرمربی ایرانی تصریح کرد: این قهرمانی یک شبه به دست نیامده است. والیبال ما در رده نوجوانان و جوانان قهرمان جهان شد و برخی از نفرات همان تیم به تیم ملی بزرگسالان اضافه شدند.
داورزنی تصریح کرد: پس از آن کمیته فنی و هیات رئیسه فدراسیون والیبال تصمیم گرفت میدان را به بازیکنانی بدهد که عضو تیم جوانان بودند و آنها را در کنار برخی از بازیکنان بزرگسال که در المپیک بودند، قرار بدهند. این فرصتی بود تا هم کادر فنی را محک بزنیم و هم تیم جوانمان را.
رئیس فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: تیم ما بین ۱۷ تیمی که در مسابقات جام ملت ها بودند هم جوان ترین و هم بلندقدترین تیم بود. این نوید می دهد برای المپیک بعد -۲۰۲۴ پاریس- با خیال راحتتر می توانیم روی بازیکنان سرمایه گذاری و با رفع نقاط ضعف شرایط بهتری فراهم نماییم.


منبع:

1400/06/30
17:32:40
5.0 / 5
187
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی