كشتی امیدهای جهان - اسپانیا

دادمرز و محمدی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند

دادمرز و محمدی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند به گزارش لوازم ورزشی، مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان از ظهر امروز (دوشنبه) در شهر پونت ودرا کشور اسپانیا درحال برگزاری است.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، در انتها مسابقات دور مقدماتی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان، پویا دادمرز در وزن ۵۵ کیلوگرم و ایمان محمدی در وزن ۶۳ کیلوگرم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا دادمرز در دور نخست با نتیجه ۳ بر ۱ احمت تاشکین اوغلو از ترکیه را مغلوب کرد وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۸ بر ۱ نورزات کابدیرآخیموف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. دادمرز در این مرحله به مصاف دنیس میهای از رومانی می رود.

در وزن ۶۳ کیلوگرم ایمان محمدی بعد از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۱ احمد باقدودا از مصر را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل ریوتو ایکیدا از ژاپن با نتیجه ۷ بر ۱ پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد. محمدی در این مرحله به مصاف برنده کشتی میان مصطفی ایلدیریم از ترکیه و ضیا باباشوف از آذربایجان می رود.

در وزن ۷۷ کیلوگرم محمدرضا مختاری در دور نخست با نتیجه ۱ بر ۱ مغلوب مالخاز آمویان دارنده مدال های طلا و برنز جهان از ارمنستان شد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی هم بتواند به کار خود در گروه بازنده ها ادامه دهد.

در وزن ۸۷ کیلوگرم ابوالفضل چوبانی در دور نخست با نتیجه ۳ بر ۱ کریستین زمپ از سوئیس را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۴ بر ۴ موهیوتدین ساریجیجک از ترکیه را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل ماکسات سایلاو از قزاقستان با نتیجه ۹ بر ۴ و ضربه فنی مغلوب شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا به گروه بازنده ها راه یابد.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم علی اکبر یوسفی در دور اول با نتیجه ۶ بر صفر پائول مورالس از مکزیک را مغلوب کرد. وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۷ بر ۱ مغلوب میخایلو ویشنیوتسکی قهرمان جوانان جهان از اوکراین شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی هم بتواند به کار خود در گروه بازنده ها برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

رقابت های نیمه نهایی اوزان فوق از ساعت ۱۹: ۳۰ امشب برگزار می گردد.


منبع:

1401/07/25
23:46:42
5.0 / 5
261
تگهای خبر: برند , دیدار , رقابت , قهرمانی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی