وزیر ورزش و جوانان:

فدراسیون فوتبال به بی احترامی الهلال اعتراض می كند

فدراسیون فوتبال به بی احترامی الهلال اعتراض می كند لوازم ورزشی: اهواز - وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: بی احترامی بازیكنان الهلال عربستان در بازی با استقلال در جریان یك دقیقه سكوت برای جان باختگان هواپیمای ایرانی از جانب فدراسیون فوتبال مورد اعتراض قرار می گیرد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، مسعود سلطانی فر پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اهواز اظهار نمود: با حضور در استان های مختلف می توانیم از نزدیك مسائل و مشكلات ورزش و جوانان استان های مختلف را بررسی نماییم. استان خوزستان هم استانی است كه از جهات مختلف خودمان را مدیون آن و مردم این استان می دانیم؛ چون بخش هایی از یكی از درخشان ترین دوره های تاریخ سیاسی معاصر ایران یعنی هشت سال دفاع مقدس در این استان رقم خورده است.
وی اضافه كرد: البته در استان های غربی كشور هم بوده و همه كشور به شكلی در جنگ تحمیلی درگیر بودند ولی صحنه اصلی آن در خوزستان و استان های غربی بوده است. فكر می كنم كه این استان با عنایت به سابقه ورزشی بسیار روشنی كه از گذشته داشته و در خیلی از رشته های ورزشی دارای ظرفیت است، باید به مسائل و مشكلات ورزش و جوانان خوزستان نگاه ویژه، عمیق و همه جانبه ای داشته باشیم تا به توسعه فرهنگی و اجتماعی استان كمك نماییم.
سلطانی فر بیان كرد: امروز به اتفاق ۵۰ رئیس فدراسیون و معاونان وزارت به استان آمدیم و ضمن اینكه جلسه ای با حضور هیئت های ورزشی استان داریم و مشكلات و مسائل ورزشی خوزستان بررسی می شود؛
در بخشی از این سفر معاونان این وزراتخانه به همراه تعدادی از رؤسای فدراسیون ها به شهرستان ها سفر می كنند و انشاالله همه كمك نماییم در بخش سخت افزاری و نرم افزاری زمینه های رشد و توسعه استان را فراهم نماییم و به توسعه اجتماعی و فرهنگی استان كمك نماییم.
وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: ما واقعا فكر می نماییم ظرفیت خوبی در میان جوانان استان است؛ زمانی یادمان نمی رود كه در دهه ۵۰ وقتی تیم ملی فوتبال به میدان می رفت نیمی از اعضا فوتبالیست های خوزستانی بودند. اكنون هم استان وضعیتش از جهت یك سری رشته ها خوب است هم در فوتبال و هم والیبال، بسكتبال و كشتی قهرمانانی داریم ولی فكر می كنم این استان در اغلب رشته های ورزشی دارای ظرفیت است كه باید به توسعه و گسترش آن كمك نماییم.
سلطانی فر در ارتباط با یك دقیقه سكوت در بازی استقلال و الهلال عربستان به منظور ادای احترام به جان باختگان حادثه سقوط هواپیمایی ایران در مسیر تهران - یاسوح و بی اعتنایی به این كار از جانب تیم سعودی اظهار داشت: اتفاق خوبی از جانب اعضای تیم فوتبال الهلال رخ نداد و به شكلی این بی احترامی ها در چند سال قبل سابقه داشته است. این رسم در خیلی از مسابقات و كشورهای مختلف به احترام جان باختگان حادثه انجام می گردد ولی متأسفانه این كار از جانب ورزشكاران سعودی صورت نگرفت و اعتراضات از جانب فدراسیون فوتبال به این مورد انجام می گردد.
وی در ارتباط با ضعف زیرساخت های رشته شنا در خوزستان اظهار داشت: تمامی فدراسیون ها به خوزستان آمده اند تا نه تنها ورزش های آبی بلكه همه رشته های ورزشی مورد توجه قرار بگیرد. ضمن اینكه برگزاری رویدادهای بین المللی در استان های مختلف یكی از مهمترین سیاست های ما بوده كه در یك سال قبل آن را پیگیری كردیم و اغلب مسابقات بین المللی را به استان ها بودیم ضمن اینكه خوزستان هم خودش چندین رویداد داشته است. هر كدام از رشته ها چه آبی، غیرآبی، كشتی، فوتبال یا غیره اگر خوزستان تقاضای میزبانی داشته باشد حتما این اتفاق رخ می دهد و در اولویت خواهد بود.
سلطانی فر در واكنش به ظرفیت های اقتصادی بالای خوزستان در مقابل كمبود بودجه تیم های ورزشی اظهار داشت: این سوال باید از مالكان باشگاه های ورزشی پرسیده شود و باید فشار بیاوریم و با هماهنگی استاندار این حمایت ها را بیشتر نماییم.

1396/12/03
14:54:38
5.0 / 5
4578
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی