برانكو در پاسخ به مهر:

انتقادات از پرسپولیس مغرضانه است، در كرواسی از ما تعریف می كنند!

انتقادات از پرسپولیس مغرضانه است، در كرواسی از ما تعریف می كنند! لوازم ورزشی: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینكه فصل آینده از هیچكس و هیچ تیمی نمی ترسد، به صحبت های سرمربی استقلال واكنش نشان داد و اظهار داشت: در كرواسی فقط از ما تعریف می كنند نه استقلال!به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، برانكو ایوانكوویچ در انتها تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران درباره بازی با سپیدرود اظهار داشت: این آخرین بازی است و دوست داریم لیگ را با برد تمام نماییم. می خواهیم با برد جشنمان را شادتر نماییم.
وی اضافه كرد: انتظار دارم هواداران هم بیایند و نهایت لذت را ببرند.تمام كسانی كه باید باشند می آیند. دوست داریم همه باشند.
برانكو درباره برنامه هایش برای فصل آینده خاطرنشان كرد: ما ترس و نگرانی برای فصل بعد نداریم. از فصل قبل هم قوی تر خواهیم بود. بازیكنانی هم كه در برنامه نبودند، برگشتند. نوراللهی و عالیشاه به پرسپولیس برگشته اند. از بشار رسن هم انتظار داریم به سطح خوبش برگردد. كار آسان نیست ولی كاملا خوشبینم و از هیچكس و از هیچ چیز ترسی ندارم.
وی در مورد اینكه آیا اشتباهات داوری ضد تیمش عمدی است؟ اظهار داشت: این را از كمیته داوران بپرسید. همه اشتباه می كنند و این را درك می كنم. الان خودم مخالف این ویدئو چك ها هستم كه تازه مد شده است. اشتباه بخشی از ورزش است ولی عجیب است كه بیشتر از همه این اشتباهات متوجه پرسپولیس است.
برانكو در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر در خصوص انتقاداتی كه از جانب بعضی كارشناسان و پیشكسوتان از وی و تیمش می شود، اظهار داشت: این انتقادات مغرضانه است ولی همیشه آدمهای ناراضی، ناراحت خواهند بود. راهمان را می شناسیم و خودمان را درگیر این مسائل نمی نماییم.
وی در مورد اینكه آیا با محسن مسلمان صحبتی داشته است یا خیر؟ تصریح كرد: نمی دانم مبحث چیست. مسلمان بازیكن پرسپولیس است؛ مثل سایر بازیكنان. بازیكنانی به زمین می روند كه فكر می كنم می توانند بهترین نتیجه را بگیرند. نمی دانم مشكل كجاست. اگر كسی می خواهد مشكل بسازد را نمی دانم. بخشی كه به من مربوط می گردد چیزی است كه من می گویم. مشكلی در این زمینه نمی بینم.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر كه وینفرد شفر سرمربی استقلال گفته بود در اروپا بیشتر از آنكه درباره قهرمانی پرسپولیس صحبت باشد از استقلال صحبت می گردد و بحث قهرمانی پرسپولیس بیشتر مربوط به ایران است، اظهار داشت: بله ما در ایران بازی می نماییم. پس كجا باید بازی كنیم؟!
برانكو در انتها تصریح كرد: نمی دانم. در كرواسی فقط از پرسپولیس تعریف می كنند!

1397/02/04
16:13:04
5.0 / 5
4814
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی