در گفتگو با مهر مطرح شد:

انتقاد سنگنورد محروم ازفدراسیون، باتغییر حكم هم به اندونزی نمی رسم

انتقاد سنگنورد محروم ازفدراسیون، باتغییر حكم هم به اندونزی نمی رسم لوازم ورزشی: علی برات زاده با وجود كاهش محرومیتش از ۲ سال به ۸ ماه همچنان معترض است چون می گوید با اعمال آن نمی تواند در بازی های آسیایی شركت نماید.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، علی برات زاده سنگ نورد كشورمان كه سال قبل به خاطر برخی اعتراضات با محرومیت دو ساله مواجه گردید، هفته گذشته شاهد كاهش این محرومیت به هشت ماه بود، با این حال وی همچنان نسبت به اعمال آن و اینكه به خاطر این محرومیت، فرصت حضور در بازی های آسیایی را از دست می دهد، معترض است.
وی در گفتگو با خبرنگار مهر با یادآوری اینكه در اسفند ماه سال قبل در مسابقاتی با عنوان «جام فجر» شركت داشت، اظهار داشت: به خاطر برخی ضعف های محسوس در این رقابت ها، نسبت به آن اعتراض كردم؛ البته من تنها نبودم، ۱۸ ورزشكاری كه به مرحله دوم رسیده بودیم، اعتراضات خویش را خیلی واضح و شفاف اعلام كردیم، اما همان زمان مدیر مسابقات ما را تهدید كرد و اظهار داشت كه «این اقدام ما بی نتیجه نمی ماند».
برات زاده با اشاره به اینكه به خاطر همان مسائل قرار شد كمیته انضباطی تشكیل گردد، تصریح كرد: شنیدم كه كمیته انضباطی اردیبهشت ماه امسال تشكیل می شود، اما همان سال قبل برگزار گردید و من چون شرایط حضور در آن را نداشتم، دو سال محروم شدم.
این سنگ نورد كشورمان ادامه داد: برای یك اردو به آلمان رفته بودم، این را هم بگویم كه برای تأمین هزینه های این اردو دو وام ۱۵ میلیون تومانی گرفته بودم، اما وقتی در آلمان مشغول تمرینات بودم، نامه ای برایم ارسال شد كه بر مبنای آن به كمیته انضباطی دعوت شده بودم، حال آنكه فقط دو روز به تشكیل كمیته باقی مانده بود و واقعاً شرایط بازگشت به ایران و حضور در آن برایم مهیا نبود؛ بنابراین محرومیت دو ساله برایم لحاظ شد.
وی با یادآوری اینكه محرومیتش به ۸ ماه محرومیت قطعی و ۲ سال محرومیت تعلیقی تغییر كرده است، اظهار داشت: اصلاً این تخفیف و كاهش محرومیت برایم مهم نیست، چون باز هم نمی توانم در بازی های آسیایی شركت كنم. من ماههاست كه برای بازی های آسیایی تمرین می كنم، اما با این حكم فرصت حضور را از دست می دهم؛ باید این محرومیت را به اندازه ای كاهش دهند كه بتوانم در اردوها شركت كنم و به بازی های آسیایی بروم.
برات زاده با اشاره به اینكه بازیكنان دعوت شده به اردوی تیم ملی معرفی شده اند، خاطرنشان كرد: در لیست اردونشینان چند نفری هستند كه سال قبل جزو معترضان بودند، نمی دانم چرا آنها دعوت شده اند و من دعوت نشده ام. برخی هم این گونه می گویند كه من اعتراضات را لیدری می كردم و شاید بنابراین به اردو نیامدم، اما اصلاً این طور نیست چون اصلاً دلیلی برای انجام این كار نداشتم.
این سنگ نورد كه در رقابت های داخل سالن ۲۰۰۷ ماكائو حضور داشت، اظهار داشت: رقابت های سنگ نوردی امسال برای نخستین بار در بازی های آسیایی برگزار می گردد. طی دو سال قبل در هر رقابت انتخابی كه برای این بازی ها برگزار شد، یا اول بودم یا دوم. تابحال هزینه زیادی برای آماده سازی كردم اما با این حكم فرصت نتیجه گرفتن از تلاش هایم را از دست دادم.

1397/02/10
15:11:07
5.0 / 5
4578
تگهای خبر: بازی , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی