افتتاح بازی های داخل سالن آسیا

افتتاح بازی های داخل سالن آسیا به گزارش لوازم ورزشی پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا به طور رسمی در عشق آباد تركمنستان افتتاح گردید.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، پنجمین دوره مسابقات داخل سالن آسیا همزمان با دومین دوره هنرهای رزمی آسیا به طور رسمی در محل برگزاری این دوره بازی ها در عشق آباد تركمنستان افتتاح شد.
كیومرث هاشمی رئیس كمیته ملی المپیك و عضو هیات اجرایی شورای المپیك آسیا در كنار دیگر اعضای این هیات اجرایی با حضور در استادیوم المپیك عشق آباد از نزدیك شاهد برگزاری مراسم افتتاحیه است.
مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان نیز از دیگر میهمانان ویژه این مراسم است كه با حضور در ورزشگاه و جایگاه ویژه مراسم افتتاحیه را از نزدیك تماشا می كند.
استفاده از نمادها و سمبل های تاریخی تركمنستان و موسیقی و رقص محلی از مهمترین برنامه های افتتاحیه است.
طبق برنامه از پیش اعلام شده قرار است تعدادی از تماشاگران با لباس های رنگی كه نمادی از گل های فرش باستانی تركمنستان است در جایگاه تماشاگران حضور داشته باشند.
حمل مشعل یكی از محوری ترین برنامه های مراسم افتتاحیه است. طبق آنچه از پیش اعلام شده این مشعل بر روی گردن یك اسب بزرگ خودنمایی خواهد كرد.
مانیتورهای بسیار بزرگی بالای درب استادیوم ۴۵ هزار نفری عشق آباد تعبیه شده كه گوشه ای از مراسم افتتاحیه و حمل مشعل بازی ها از آنها پخش خواهد شد.
كاروان ورزش ایران با پرچمداری سارا خادم الشریعه بانوی ملی پوش شطرنج كشورمان در مراسم افتتاحیه شركت خواهد كرد.
 

1396/06/26
21:19:11
5.0 / 5
5165
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی