تكواندو گرندپری - مراكش

كسب برنز برای عاشورزاده

كسب برنز برای عاشورزاده به گزارش لوازم ورزشی تكواندوكار وزن اولی تیم ملی كشورمان در مرحله نیمه نهایی برابر نماینده مكزیك نتیجه را واگذار نمود و به نشان برنز دست یافت.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، فرزان عاشورزاده تكواندوكار وزن ۵۸- كیلوگرم كشورمان در مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات به مصاف «كارلوس ناوارو» از مكزیك رفت و ۸ بر ۷ بازنده میدان را ترك كرد و به نشان برنز قناعت كرد.
این دیدار با برتری نماینده كشورمان آغاز شد و وقت اول را عاشورزاده ۳ بر۲ به سود خاتمه داد. در وقت دوم بازهم این عاشورزاده بود كه بهتر از رقیب ظاهر شد و ۵بر۳ پیش افتاد. در وقت سوم «ناوارو» تحرك بیشتری داشت و با اخطاری كه داور به عاشورزاده داد و دو ضربه، نتیجه را ۸بر ۵ به سود خود تغییر داد. در ثانیه های پایانی عاشورزاده اختلاف امتیاز را به عدد یك رساند و داوران نیز با بازبینی فیلم روی اعتراض بی باك، خروج حریف مكزیكی را تائید نكردند تا عاشورزاده بازنده میدان را ترك كند.
فرزان عاشورزاده در این مسابقات، بعد از یك دور استراحت، «قاسم مگمدوف» از آذربایجان را ۱۹ بر ۳ پیروز شكست داد و سپس با برتری ۱۷ بر ۷ مقابل «ویتو دلاكویلا» از ایتالیا به نیمه نهایی راه پیدا كرده بود.
پیش از عاشورزاده محمد كاظمی دیگر نماینده ایران در وزن ۵۸- كیلوگرم همان دور نخست برابر قهرمان كره ای جهان نتیجه را واگذار و از جدول خارج شد.سجاد مردانی هم در وزن ۸۰+ كیلوگرم روز گذشته بعد از كسب دو پیروزی، برابر نماینده انگلیسی قهرمان این وزن باخت و حذف شد.
مرحله دوم از رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۱۷ با حضور ۲۲۵ تكواندوكار از ۵۶ كشور به میزبانی مراكش در سالن «شاهزاده مولا عبدالله» شهر رباط جریان دارد.
 

1396/07/01
19:28:07
5.0 / 5
5814
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی