كریمی: بردن الجزیره برای راحت تر از شكست دادن السد است، هواداران سپیدرود دوست و دشمن را بشناسند

كریمی: بردن الجزیره برای راحت تر از شكست دادن السد است، هواداران سپیدرود دوست و دشمن را بشناسند لوازم ورزشی: سرمربی فصل گذشته سپیدرود اظهار داشت كه پرسپولیس می تواند در ورزشگاه آزادی الجزیره را راحت تر از السد شكست دهد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از خبر آنلاین، علی كریمی درباره دیدار فردای پرسپولیس و الجزیره امارات اظهار داشت: پیروزی مقابل الجزیره برای پرسپولیس به مراتب راحت تر از پیروزی مقابل السد قطر است و امیدوارم فردا با حمایت تماشاگران این اتفاق رخ دهد. ای كاش طبقه اول ورزشگاه آزادی همانند طبقه دوم به پاس قدردانی از هواداران كه در این سال سنگ تمام گذاشتند و جزو فاكتورهای اصلی قهرمانی پرسپولیس هستند مجانی اعلام می شد چون كه این هواداران در سرما و گرما كنار تیم هستند و فكر می كنم حداقل حق آنها این بود كه تماشای بازی در طبقه اول هم مجانی باشد تا آخرین فصل هم برای پرسپولیس به خوبی به آخر برسد و این تیم برای مسابقات فصل آینده آماده شود.
وی درباره برنامه شب گذشته شبكه باران تصریح كرد: من از عوامل این برنامه خواسته بودم كه اگر مالك باشگاه سپیدرود در این برنامه حاضر می گردد من هم در این برنامه شركت كنم كه این اتفاق رخ نداد و من به صورت تلفنی صحبت كردم. زمان این برنامه كم بود و خیلی حرف ها گفته نشد. دوست داشتم مالك باشگاه بیشتر حرف می زد و من هم صحبت هایم را انجام می دادم تا هواداران خونگرم و متعصب سپیدرود دوست و دشمن خویش را بشناسند.
سرمربی فصل گذشته سپیدرود تصریح كرد: یك عذرخواهی به هواداران سپیدرود بدهكارم چون كه می دانم با این صحبت ها اعصاب آنها خرد شده و ناراحت می شوند اما بعضی وقت ها چاره ای نیست و باید حرف ها زده شود. الآن هم می گویم هر برنامه ورزشی در شبكه های تلویزیونی بخصوص شبكه باران كه مخاطبان زیادی هم دارد به صورت زنده پخش شود حاضرم به همراه مالك باشگاه سپیدرود در آن برنامه حضور پیدا كنم و در كمال میل حرف هایمان را رودررو بزنیم تا هیچ مبحث مبهمی برای هواداران باقی نماند.

256 41


1397/02/23
15:28:22
5.0 / 5
4507
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی