سرمربی تیم ملی لهستان:

قوانین و مقررات جدید هیجان را از كشتی می گیرد، هیچكس راضی نیست!

قوانین و مقررات جدید هیجان را از كشتی می گیرد، هیچكس راضی نیست! لوازم ورزشی: سرمربی تیم ملی كشتی لهستان اظهار داشت: برگزاری مسابقات در دو روز و دوبار وزن كشی در بامداد پیكارها، سبب تولید مشكل برای كشتی گیران و تولید اضطراب در آنها می گردد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از سایت فدراسیون كشتی، «یوسف عبدالسلام اف» سرمربی تیم كشتی آزاد لهستان با بیان این مطلب اضافه كرد: علاوه بر این برگزاری مسابقات طی دو روز هزینه های اضافی برای میزبان و شركت كنندگان دارد. كشتی مثل فوتبال نیست و فدراسیون های ملی به سختی بودجه خویش را تامین می كنند.
وی ادامه داد: علاوه بر این برگزاری مسابقات در دو روز تعداد تماشاگران را كم كرده و این مقررات جدید هیجان را از كشتی می گیرد.
نایب قهرمان المپیك خاطرنشان كرد: از برگزاركنندگان مسابقات تا داوران، كشتی گیران و مربیان هیچكس از قانون دو روز برگزاری مسابقات راضی نیست.
سرمربی تیم كشتی آزاد لهستان تصریح كرد: سالها می توان در مورد مقررات جدید صحبت كرد به نظرم در این قوانین هیچ مزیتی وجود ندارد و به سختی می توان آنرا درك كرد.
وی در انتها از حضور كشتی گیران لهستانی در رقابتهای جام تفلیس گرجستان، مسابقات مصر و مسابقات جام زیلكوفسكی تا پیش از رقابت های جهانی مجارستان اطلاع داد.

1397/03/07
13:55:30
5.0 / 5
5074
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی