بازدید رئیس كمیته ملی المپیك از اردوی قایقرانی

امیری: نتایج دور قبل تكرار نشود قانع كردن افكار عمومی دشوار است

امیری: نتایج دور قبل تكرار نشود قانع كردن افكار عمومی دشوار است لوازم ورزشی: رئیس كمیته ملی المپیك عصر امروز با حضور در مجموعه ورزشی آزادی از اردوی تیم ملی قایقرانی كشورمان دیدن كرد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، سیدرضا صالحی امیری رئیس كمیته ملی المپیك كشورمان به همراه نصرالله سجادی رئیس كاروان ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ و تعدادی از مسئولین فدراسیون و كمیته المپیك در ادامه بازدیدهایشان از اردوهای تیم ملی عصر امروز از اردوی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام كشورمان در مجموعه آزادی بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید عادل مجللی از قهرمانان كانو كانادایی به نمایندگی از تیم ملی قایقرانی از صالحی امیری خواست تا پاداش پاروزنان در رشته های دو نفره و ۴ نفره در صورت كسر مدال نصف نشود كه رئیس كمیته ملی المپیك در پاسخ به وی قول پیگیری این مسئله را در جلسه بعدی ستاد عالی بازیهای آسیایی داد.
همینطور لوتارشفر سرمربی خارجی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام كشورمان ضمن تشریح وضعیت پاروزنان اظهار داشت: كسب مدل طلا در بازهای آسیایی دشوار می باشد اما حتما تلاش می نماییم در كایاك و كانوكانادایی و روئینگ مدال بدست آوریم. سطح تیم های آسیایی بسیار به هم نزدیك است اما اگر شرایط خوب پیش برود پیش بینی كسب ۶ مدال را داریم.
صالحی امیری رئیس كمیته ملی المپیك هم در پاسخ به وی اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم به نتایج خوبی برسیم چون اگر نتیجه دور قبل تكرار نشود قانع كردن افكار عمومی دشوار است.
همینطور در حاشیه این اردو شاهو ناصری پاروزن كشورمان با اشاره به اینكه افزایش میزان پاداش در روحیه ما تاثیر بسزایی خواهد گذاشت اظهار داشت: ما قایقرانان در سرما و گرما تمرین كرده و همگی زحمت كشیده ایم. مهمترین دغدغه ما این بود كه بعنوان مثال در یك قایق دو نفره مدال كسب می گردد ولی جایزه ما نصف می گردد. اگر قول بدهند جایزه به همه داده شود انگیزه خوبی برای قایقرانان خواهد بود.

1397/03/21
19:11:06
5.0 / 5
4512
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی