شفیعی در گفتگو با مهر مطرح كرد:

آینده والیبال ایران خطرناك می باشد، به جوانان می گویم بروند دنبال درس

آینده والیبال ایران خطرناك می باشد، به جوانان می گویم بروند دنبال درس لوازم ورزشی: ملی پوش والیبال با اشاره به اینكه تیم در مرز آمادگی قرار دارد اظهار داشت: برای قهرمانی در بازی های آسیایی به جاكارتا می رویم و به چیزی جز آن فكر نمی نماییم.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، تیم ملی والیبال یك روز پیش از شروع مسابقاتش، یعنی ۲۹ مرداد ماه وارد دهكده بازی های آسیایی می گردد و با تیم های پاكستان و مغولستان همگروه است. ملی پوشان به دنبال دومین قهرمانی والیبال ایران در بازی های آسیایی هستند.
علی شفیعی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت خودش و تیم ملی قبل از اعزام به بازی های آسیایی اظهار داشت: هفته پیش سرماخوردگی كوچكی داشتم كه با یك جلسه استراحت بهبود یافتم و چیز جدی نبود. وضعیت تیم هم خوب است یك مقدار به علت حضور چند ساله تیم ملی در مسابقات تعدادی از بازیكنان مصدومیت جزیی دارند و كمی آنها را در حین تمرینات اذیت می كند اما خداراشكر تیم در مرز آمادگی است و چیز خاصی وجود ندارد.
او درباره انتظارات از تیم ملی والیبال برای تكرار قهرمانی در بازی های آسیایی، اظهار داشت: برای قهرمانی به جاكارتا می رویم و به چیزی غیر از قهرمانی فكر نمی نماییم. ان شالله با دعای خیر مردم، همت بازیكنان و كمك های كادرفنی قهرمانی را تكرار نماییم. بعد از آن هم برای كسب بهترین عملكرد به رقابت های جهانی عازم می شویم.
ملی پوش والیبال شرایط لیگ را هم خوب ارزیابی نكرد و اظهار داشت: من تیمی در لیگ ندارم. تنها دو تیم شهرداری ورامین و كاله مازندران آن هم با بودجه محدود آغاز به یار گیری كردند و تیم را بسته اند، دیگر تیمی كه برای لیگ یارگیری كند نداریم. بعد از انحلال تیم شهرداری تبریز خبر انحلال تیم ارومیه را هم شنیده ایم.
شفیعی افزود: وضعیت دو تیم سایپا و پیكان هم مشخص نمی باشد. با این شرایط وضعیت برای آینده والیبال و تیم ملی بسیار خطرناك می باشد. به بازیكنانی كه سن كمی دارند و از من درباره آینده می پرسند می گویم كه والیبال را رها كنند و دنبال درس بروند.
هجدهمین دوره بازی های آسیایی از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور به میزبانی اندونزی برگزار می شود و كاروان ورزشی ایران هم با ۳۷۸ ورزشكار در این بازی ها حضور خواهد داشت.

1397/05/23
13:54:22
5.0 / 5
4387
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی