سیروس پورموسوی:

شعاردهندگان هواداران واقعی نیستند، رفیعی هیچگاه كم كاری نمی كند

شعاردهندگان هواداران واقعی نیستند، رفیعی هیچگاه كم كاری نمی كند لوازم ورزشی: سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار داشت: از عملكرد بازیكنانم در فصل جاری راضی هستم و آنها كه ضد من شعار می دهند هواداران واقعی فولاد نیستند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، سیروس پورموسوی در نشست خبری قبل از بازی فردای استقلال تهران و فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران حاضر در سالن كنفرانس سازمان لیگ اظهار داشت: می خواهیم امتیازات عقب افتاده از بازی های گذشته خویش را جبران نماییم و بتوانیم جزو مدعیان بالای جدول قرار بگیریم. بازی سختی مقابل استقلال تهران كه تیم پر مهره ای است داریم. این بازی می تواند برای آنها قبل از حضور در مرحله یك چهارم نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا یك پیش بازی باشد.
سرمربی فولاد خوزستان درباره تاكتیك مدنظر تیمش برای این بازی خاطرنشان كرد: به جوانان تیمم اعتقاد دارم و امیدوارم كه شایسته بازی نماییم.
وی درباره احتمال جذب بازیكن جدید توسط باشگاه فولاد خوزستان تصریح كرد: شاید پس از این بازی، دو بازیكن به تیممان اضافه نماییم. یك بازیكن روز گذشته از جمع ما جدا شد. عملكرد ما هم در فصل نقل و انتقالات راضی كننده بوده است.
پورموسوی درباره شعارهای برخی هواداران ضد وی خاطرنشان كرد: این شعارها كه ضد من دادند سازمان یافته است. مدیران و هواداران واقعی اجازه نمی دهند آنها موفق شوند. آنها هواداران واقعی فولاد نیستند. می خواهیم جو آرام را به تمرینات برگردانیم و در آرامش كار نماییم. ما فصل گذشته ۲۲ امتیاز بیرون از خانه گرفتیم. ما دوست نداریم كه تیممان دوباره دچار بحران شود. ما از مسئولان می خواهیم كه برخورد جدی شود تا مانع از حركت فولاد نشوند.
سرمربی فولاد خوزستان درباره محروم و مصدوم این تیم برای بازی فردا مقابل استقلال تهران اضافه كرد: بطور قطع عبدالله كرمی به بازی فردا نمی رسد. محروم هم نداریم. تلاش خواهیم كرد از بازیكنان جوانمان در بازی با استقلال استفاده كنم.
وی درباره انتقاداتی كه از عملكرد سروش رفیعی می گردد اظهار داشت: سروش یكی از بازیكنان اخلاقی فوتبال ایران است كه حرفه ای برخرود می كند و زندگی می كند. او دیرتر به تیم ما اضافه شده است و طبیعی است هنوز به آمادگی كامل نرسشیده است.
پورموسوی درباره افترا كم كاری كه به وی زده می گردد هم اذعان داشت: اما او هیچگاه كم كاری نكرده است. او فولاد را دوست دارد و تا زمانیكه پیراهن تیم را بر تن دارد با جان و دل بازی می كند.
سرمربی فولاد درباره احتمال حضور ابراهیم عالمه دروازه بان فصل گذشته سپاهان در فولاد خوزستان خاطرنشان كرد: از یك ماه پیش با چند بازیكن صحبت كردیم اما هنوز به جمع بندی نرسیدیم. باشگاه تصمیم نهایی را درباره مذاكره با چند بازیكن داخلی و خارجی می گیرد.. ضمن اینكه باید از لحاظ مالی هم به توافق برسند. ما از عملكرد بازیكنانمان در فصل جاری راضی هستعیم و می خواهیم با تمام وجود تلاش نماییم تا نتیجه بگیریم.

1397/05/30
17:58:58
5.0 / 5
4445
تگهای خبر: استقلال , بازی , بازیكن , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی