در جلسه كانون مربیان با وزیر ورزش مطرح شد؛

درخواست حسین فركی برای احیای تیم های ریشه دار فوتبال

درخواست حسین فركی برای احیای تیم های ریشه دار فوتبال لوازم ورزشی: اعضای كانون مربیان فوتبال امروز جلسه ای را با وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال برگزار كردند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، تعدادی از اعضای كانون مربیان فوتبال همچون پرویز مظلومی، حسین فركی، نیما نكیسا، محمود یاوری و بهمن فروتن امروز در جلسه ای با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال شركت و درخواستهایشان را مطرح نمودند.
حسین فركی در این جلسه اظهار داشت: از وزیر ورزش و جوانان می خواهم باشگاه های ریشه دار را احیا كند. امروز تیم های سازنده پاس و نفت كجا هستند؟ تقاضای من ای است كه زمینه ای تولید كنید تا فوتبال كشور از تجربه ما بهره مند شود.
محمود یاوری در این نشست اظهار داشت: همین كه آقای سلطانی فر تمام اعضا را به اسم می شناسد و به برنامه های كانون اهمیت می دهد نشانه بسیار خوبی است. از وزیر می خواهیم كانون و تجربه های اعضای آنرا بازوی فكری خود بداند.
همچنین پرویز مظلومی هم اظهار داشت: مربیان و بزرگان ذخایر فوتبال ایران هستند. الان ارتباط بهتری را برای پشتیبانی از تیم های ملی و ساختار فوتبال نیاز داریم. وزیر برای فوتبال وقت می گذارد و این مورد مهمی است.
1397/07/25
17:22:52
5.0 / 5
4449
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی