مجمع كشتی به اتفاق نظر رسید؛

رونمایی از گزینه های اصلی سرپرستی و ریاست فدراسیون كشتی

رونمایی از گزینه های اصلی سرپرستی و ریاست فدراسیون كشتی لوازم ورزشی: اعضای مجمع عمومی فدراسیون كشتی در حالی در آستانه مهمترین نشست خود برای انتخاب جانشین رسول خادم قرار دارند كه گویا بر سر یك گزینه به اتفاق نظر رسیدند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، بعد از استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون كشتی و موافقت وزارت ورزش با استعفای او قرار بر این شد، امور فدراسیون برای حداكثر سه ماه توسط سرپرست جدید اداره شود تا در این مدت مقدمات برگزاری مجمع و انتخاب رئیس جدید فراهم گردد.
رئیس هیات كشتی یكی از استانهای كشورمان كه نخواست نامی از او برده شود به خبرنگار مهر اظهار داشت: اتفاق نظر اعضای مجمع فدراسیون كشتی بر انتخاب یكی از گزینه های مطرح، صورت گرفته و به احتمال فراوان، حضور سرپرست موقت فدراسیون كشتی به سه ماه نخواهد انجامید.
به گفته این منبع آگاه، اغلب اعضای مجمع عمومی فدراسیون كشتی بر انتخاب امیررضا خادم بعنوان رئیس جدید فدراسیون به اجماع و اتفاق نظر رسیده اند و وی در صورت ورود به انتخابات از اصلی ترین گزینه های مجمع است.
از سویی دیگر گفته می گردد «احمد سعادتمند» مدیر كل دفتر توسعه آموزشهای پایه و استعدادیابی وزارت ورزش بعنوان یكی از گزینه ها مطرح برای سرپرستی فدراسیون كشتی تا برگزاری مجمع است.


1397/08/14
13:31:44
5.0 / 5
4980
تگهای خبر: آموزش , فدراسیون , كشتی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی