رفت و آمدهای احساسی؛

بازگشت گوش شكسته های مستعفی به فدراسیون كشتی!

بازگشت گوش شكسته های مستعفی به فدراسیون كشتی! لوازم ورزشی: خیلی از مسئولان مستعفی فدراسیون كشتی به رغم استعفای سریالی پس از رفتن خادم از عرصه ریاست، دوباره طی روزهای اخیر به مسئولیت های قبلی خود بازگشتند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، بعد از ناكامی در رقابتهای جهانی مجارستان و استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون كشتی، شاهد استعفاهای سریالی و دسته جمعی خیلی از اهالی فدراسیون و همكاران خادم بودیم كه معتقد بودند با رفتن خادم، دلیلی برای ادامه همكاری با فدراسیون وجود ندارد.
البته در این جمع حساب رضا لایق و حمید بنی تمیم بعنوان دبیر و نایب رئیس فدراسیون از دیگران جدا بود چون كه وزارت ورزش به آنها پیشنهاد داد تا به سرانجام رسیدن وضعیت انتخاب رئیس جدید در محل كار خود بمانند و امور جاری را ادامه دهند. اما در این میان بعضی از اعضای شورای فنی تیم های ملی كشتی آزاد و فرنگی، مشاور رئیس فدراسیون، رئیس كمیته لیگ و.... به رغم استعفا پس از رفتن خادم، دوباره به محل كار خود بازگشتند.
در تازه ترین مورد از بازگشت اهالی مستعفی فدراسیون باید به نایب رئیس بانوان اشاره نمود كه بعید به نظر می رسید پس از استعفای خادم راضی به ادامه همكاری با فدراسیون باشد اما خبر رسید وی هم بامداد امروز دوباره به ادامه همكاری با سرپرست فدراسیون تمایل نشان داده است.
با توجه به این اتفاقات می توان استعفای سریالی برخی اهالی كشتی و حامیان رسول خادم را به شكلی رفت و آمد احساسی تشبیه كرد كه عمری بیشتر از یكماه نداشت!

1397/09/12
14:32:09
5.0 / 5
5292
تگهای خبر: تیم , رقابت , فدراسیون , كشتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی