فریدون معینی:

همه باید از تیم ملی فوتبال حمایت كنند، سطح توقعات منطقی باشد

همه باید از تیم ملی فوتبال حمایت كنند، سطح توقعات منطقی باشد به گزارش لوازم ورزشی رئیس كمیته جوانان فدراسیون فوتبال اظهار داشت: تیم ملی رویداد مهمی در پیش دارد و باید همه حمایت كنند تا بتوانیم در جام ملت های آسیا نتیجه خوبی بگیریم.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، فریدون معینی، اظهار داشت: بازی تداركاتی یا دوستانه با هدف خاصی انتخاب و برگزار می گردد. مهم نیست تیمی كه انتخاب می گردد در چه سطحی قراردارد بلكه مهم خواسته كادر فنی است تا برنامه های خویش را در دیدار دوستانه پیاده كند.
وی اظهار داشت: نباید روی برد و باخت در بازی دوستانه حساب كرد. اهداف مربی مهم می باشد تا تكنیك هایی كه در تمرین انجام شده را مرور كند و توان بازیكنان را بسنجد. اگر بازی با تیم های خیلی سخت را انتخاب نماید سبب می گردد تاكتیك های مورد نظر مرور نشود و روند بازی تغییر می كند. بر همین مبنا بازی های دوستانه هدفمند برگزار می گردد.
رئیس كمیته جوانان اظهار داشت: زمانی كه از گروه مان صعود كردیم مسلما بازیهای تداركاتی شكل متفاوتی خواهد داشت و تیم های سطح پایین تر از تیم خویش را انتخاب نمی نماییم. تیم اردن بسیار سرسخت است و معتقدم تیم ملی فوتبال امید برابر این تیم عملكرد خوبی داشته و كادر فنی توانسته بازیكنان خویش را محك بزند و ارزیابی كند. همانطور كه می دانید تیم اردن در رده پایه و حتی بزرگسالان قوی است. در واقع تیم ملی فوتبال بزرگسالان ما برابر تیم بزرگسالان اردن بازی های سختی داشته و این تیم در حد تیم عراق است.
وی افزود: در انتخاب تیم های مقابل باید منطقی باشیم و در واقع سطح توقعات ما باید منطقی باشد تا تیم صدمه نخورد و علاوه بر حفظ آمادگی بازیكنان، از نظر فشار بازی هم در شرایط خوبی قرار بگیرند.
معینی درباره دیدار تیم های ملی فوتبال بزرگسالان ایران و عراق اظهار داشت: آخرین كمپ در مسابقات مهمی همچون جام ملتها بسیار اهمیت دارد و بدون شك كادر فنی حتما بازیهایی را انتخاب می كنند كه علاوه بر حفظ آمادگی از نظر فشار بازی هم متعادل باشد. نه اینكه سخت باشد كه به تیم صدمه بزند در این زمان بسیار كم و اندك و با عنایت به گروهی كه قرار داریم باید با تیم های پایین تر از خود بازی نماییم تا سطح آمادگی تیم را حفظ نماییم.
رئیس كمیته جوانان فدراسیون فوتبال تصریح كرد: برای رسیدن به هدف های بزرگ باید موانع كوچك را از پیش رو برداشت. در فوتبال همین تیم های كوچك با تمام آمادگی خود به رقابت می پردازند و در مراحل بالای مسابقات هم حضور دارند.
وی در انتها اضافه كرد: افكار كادر فنی در جهت كسب بهترین نتیجه است و این تیم نیازمند حمایت است. تنها چیزی كه اهمیت دارد حمایت همه جانبه از این تیم است. هدف فدراسیون و كادر فنی تیم ملی فوتبال ایران شاد كردن دوستداران و هوداران و بالاتر بردن سطح تیم ملی فوتبال است.

1397/10/05
14:35:22
5.0 / 5
4914
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی