كارلوس كی روش:

زمان حال برای ما همه چیز است، به خاطر مردم می جنگیم

زمان حال برای ما همه چیز است، به خاطر مردم می جنگیم لوازم ورزشی: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران یك روز پس از مصاحبه جنجالی خود در اظهارنظری اظهار داشت: زمان حال برای ما همه چیز است و به خاطر مردم ایران و خدمت به آنها تا آخر می جنگیم.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، كارلوس كی روش در گفتگو با سایت فدراسیون فوتبال اظهار داشت: همانطور كه گفتم بازی برابر عراق دیدار سختی بود. زمانی كه بحث فوتبال و انجام بازی فوتبال مطرح است، ما موقعیت های زیادی خلق كردیم. بازیكنانم نشان دادند زمانی كه نیاز باشد یك جنگجوی واقعی هستند و با اجرای استراتژی تعیین شده در این بازی بعنوان تیم اول صعود خویش را قطعی كردیم.
كی روش ادامه: هم اكنون مهمترین مبحث قابل اهمیت، زمان حال و فعلی تیم ملی است و بقیه موضوعات در درجه دوم اهمیت قرار دارند. خوشبختانه در شرایط فعلی در وضعیت مناسبی قرار داریم و توانسته ایم با دو برد و یك تساوی و به ثمر رساندن ۷ گل و بدون دریافت گل به مرحله بعدی صعود نماییم. پل اول را پشت سر گذاشته ایم و از الان جام ملتها برای ما شروع می گردد.
وی افزود: از الان نحوه بازیها تغییر می كند و همانطور كه گفتم از این به بعد تیم پیروز میدان همه چیز را برای خود می كند و بازنده همه چیز را می بازد. از این به بعد تك تك بازی ها برای ما فینال جام ملتهای آسیا دارد. بدون در نظر گرفتن اینكه با چه تیم هایی روبرو خواهیم شد، به تمام حریفان احترام می گذاریم و تلاش می نماییم همیشه بهتر شویم.
سرمربی تیم ملی اظهار داشت: من به بازیكنانم ایمان دارم. هزار درصد به بازیكنان و اعضای كادرم اعتماد دارم.
وی تصریح كرد: الان و زمان حال برای من همه چیز است. اگر ما بهترین تیم ها را به چالش نكشیم نمی توانیم به قهرمانی برسیم. ما در این جام حضور نداریم كه حریفان خویش را انتخاب نماییم، ما اینجا هستیم تا بهترین عملكردمان را مقابل تمام حریفان به نمایش بگذاریم، بدون در نظر گرفتن حریف مقابلمان. ما با فروتنی و بدون غرور به مسیر مقابل حركت می نماییم.
وی در انتها اظهار داشت: ما تا آخر برای رسیدن به هدفمان خواهیم جنگید و این به خاطر مردم ایران و خدمت به آنها است.

1397/10/29
15:30:23
5.0 / 5
5085
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تساوی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی