ایمان عالمی در گفتگو با مهر:

هر انتصابی در استقلال می شود برایش حرف در می آورند!

هر انتصابی در استقلال می شود برایش حرف در می آورند! لوازم ورزشی: پیشكسوت استقلال اظهار داشت: نمی دانم چرا هر انتصابی در استقلال صورت می گیرد عده ای حرف در می آورند و می گویند مدیر جدید پرسپولیسی است.ایمان عالمی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: روزی كه برای نخستین بار فتحی مدیر باشگاه استقلال شد عده ای برای او حرف در آوردند و گفتند پرسپولیسی است و بنده خدا كلی انرژی صرف كرد تا ثابت كند پرسپولیسی نیست و از سالها پیش استقلالی بوده است. حالا همین سناریو را برای احمد سعادتمند رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال نوشته اند.
وی اضافه كرد: سعادتمند را ما بازیكنان دهه شصت و هفتاد استقلال می شناسیم و می دانیم نه تنها خودش، بلكه خانواده اش هم استقلالی های قدیمی هستند. ضمن این كه واقعا الان وقت این حرفها نیست. در حالیكه اعضای هیات مدیره باید برای موفقیت تیم وقت بگذارند كاری كرده اند كه باید كلی انرژی صرف استقلالی بودن شان بكنند.
پیشكسوت آبی پوشان اظهار داشت: خدا را شكر منزوی و ماجدی چنان پیشینه ای دارند كه هیچ كس نمی تواند برای آنها حرف در بیاورد. منزوی یك از قوی ترین مدیران استقلال است كه هرگاه در بدنه مدیریتی باشگاه بوده منشاء خیر بوده است. او می تواند مغز متفكری برای تیم مدیریت استقلال باشد. ماجدی هم تك مهره باشگاه استقلال است كه هم بازیكن این تیم بوده، هم بازیكن ملی، هم لژیونر، هم سطوح بالای مربیگری را طی كرده و در امور اجرایی چه در استقلال و چه در تیم ملی تجارب بهادار ای دارد. هم اكنون هم از مدیران ارشد فدراسیون فوتبال است و از تحصیلات عالیه هم برخوردار می باشد. وی فردی واجد شرایط برای حضور در هیات مدیره باشگاه می باشد.
عالمی درباب شرایط استقلال در نیم فصل دوم بیان داشت: مدیریت دو خرید خارجی زیر نظر شفر انجام داده است. به شخصه بازیهای اسماعیل گونكالوس را دنبال كردم و او را بازیكن خوب و با كیفیتی می دانم. اما در مورد پاتوسی شناخت چندانی ندارم و امیدوارم او هم پاسخگوی نیازهای تیم در نیم فصل دوم باشد.
مربی سابق آبی پوشان بیان داشت: درباب نورافكن، شجاعیان و محسن كریمی هم باید بگویم این ۳ نفر بازیكنان امتحان پس داده ای هستند كه اضافه شدن شان به تیم اساسا بر قدرت آن خواهد افزود.
وی گفت: در این میان برای محسن كریمی خیلی ناراحتم چون چند لطمه دیدگی در سالهای اخیر موجب شد تا او به حقش در استقلال نرسد. امیدوارم بتواند در نیم فصل دوم با قدرت در میدان حضور پیدا كند و شایستگی هایش را ثابت كند.

1397/11/13
16:06:15
5.0 / 5
4366
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی