پرسپولیس به سازمان لیگ بدهكار است!

پرسپولیس به سازمان لیگ بدهكار است! به گزارش لوازم ورزشی سازمان لیگ فوتبال ایران ادعا نمود باشگاه پرسپولیس بیشتر از ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به سازمان لیگ فوتبال ایران بدهكار است.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، در ایام اخیر باشگاه پرسپولیس در رسانه ها مدعی شده كه با ارسال نامه ای به سازمان لیگ خواهان دریافت پول خود از محل درآمدهای تبلیغات محیطی شده است.
این در حالی است كه این باشگاه نه تنها ریالی از سازمان لیگ طلب ندارد كه برپایه اسناد مالی موجود در سازمان لیگ باشگاه پرسپولیس بیشتر از ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به این سازمان بدهكار است. ۵۷۳۱۲۳۹۰۶۲۳ رقم دقیق بدهی باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ فوتبال ایران است.
در مورد میزان بدهی باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ بارها با مدیران مالی این باشگاه مكاتبات مختلفی انجام شده اما متاسفانه باشگاه پرسپولیس هیچ اقدامی در زمینه تسویه حساب یا حتی بررسی اسناد مربوطه انجام نداده و متاسفانه پاسخ نامه ها را در این خصوص نمی دهد.
ضمن اینكه باشگاه پرسپولیس از زمانی كه بلیت فروشی به خود این باشگاه واگذار شده مبلغ ۲۰ درصد از حق بلیت فروشی فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و هیات فوتبال استان تهران را هم پرداخت نكرده است.
سازمان لیگ همواره حامی منافع اهالی فوتبال و بخصوص باشگاه هاست و در این فصل هم برای افزایش در آمد فوتبال باشگاهی بیشتر از گذشته كوشیده این در شرایطی است كه در جهان فوتبال بیشتر از ۷۰ درصد از درآمد فوتبال باشگاهی از حق پخش تلویزیونی است كه متاسفانه در فوتبال ایران در چند سال اخیر پولی بابت حق پخش تلویزیونی از جانب صدا و سیما به سازمان لیگ فوتبال ایران پرداخت نشده كه مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ همچنان در حال رایزنی و كوشش برای این حق مسلم فوتبال هستند. چونكه در صورت پرداخت نشدن حق پخش تلویزیونی باشگاه های فوتبال ایران با شرایط بغرنج مالی مواجه خواهند شد.
سازمان لیگ درآمد حاصله از تبلیغات محیطی را برپایه آئین نامه های مسابقات بین باشگاه ها تقسیم می كند و نمی تواند حق سایر باشگاه ها را به باشگاه های بدهكار بدهد.
به هر حال باشگاه پرسپولیس باشگاه بزرگی است كه شایسته است مدیران این باشگاه در جهت درآمدزایی در حد نام این باشگاه تلاش وافر داشته باشند. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ همچنان وظیفه حمایتی از تمامی باشگاه ها را برعهده دارند.

1397/11/28
16:06:12
5.0 / 5
4445
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی