می خواهیم به جام جهانی برویم؛

عقیلی: هدفمان حضوری موفق در مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا است

عقیلی: هدفمان حضوری موفق در مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا است لوازم ورزشی: مربی تیم ملی فوتبال جوانان اظهار داشت: از امروز دور جدید تمرینات تیم آغاز می شود تا بازیكنان با پیگیری تمرینات خود در روند آمادگی قرار بگیرند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، هادی عقیلی، مربی تیم ملی فوتبال جوانان درباب برگزاری اردوی تداركاتی تیم ملی فوتبال زیر ۱۹ سال پسران اظهار داشت: همانطور كه می دانید سال قبل بیشتر تمركز كادر تیم ملی فوتبال جوانان بر روی استعدادیابی بازیكنان نخبه و مستعد بود.
عقیلی بیان داشت: با حضور در تورنمنت ها و مسابقات لیگ در رده جوانان، كوشیدیم بازیكنان مختلفی را استعدادیابی نماییم. ضمن اینكه اردوهای استعدادیابی مختلفی را برگزار و با دعوت از بازیكنان از شهرهای مختلف، كادر فنی آنها را زیر نظر داشت و در نهایت برترین ها را انتخاب نمود.
وی افزود: برنامه ریزی كاملی برای هر اردوی تداركاتی داریم اما در این اردو به سبب وضعیت بارندگی و شرایط نامناسب آب و هوایی، برنامه خودرا به صورت روزانه طراحی می نماییم.
مربی تیم ملی فوتبال جوانان اظهار داشت: هم اكنون بازیكنان در اردوهای تداركاتی كه برایشان در نظر گرفته حضور خواهند داشت تا آمادگی لازم را جهت شركت در تورنمنتی كه خرداد ماه در كشور روسیه برگزار می شود، كسب كنند.
عقیلی درانتها اظهار داشت: مهمترین هدفی كه ما دنبال می نماییم حضور موفق در مرحله مقدماتی آسیا است و سپس كسب عنوان قهرمانی در آسیا. سپس آن باز به حضور در جام جهانی فكر می نماییم. برای رسیدن به اهدافمان قدم به قدم پیش می رویم و امیدوارم با حمایت هایی كه از طرف مسئولین صورت می گیرد بتوانیم به اهداف خود برسیم.

1398/01/06
13:54:04
5.0 / 5
4278
تگهای خبر: بازی , بازیكن , برنامه , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی