وعده عجیب شهردار مشهد به بازیكنان پدیده؛

مجسمه بازیكنان پدیده ساخته و در مشهد نصب می شود

مجسمه بازیكنان پدیده ساخته و در مشهد نصب می شود لوازم ورزشی: شهردار مشهد در پیشنهادی تعجب برانگیز وعده ساخت مجسمه بازیكنان پدیده برای نصب در خیابان های مشهد را در صورت كسب سهمیه آسیایی داد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، شهردار مشهد كه چند ماهی است با رأی شورای شهر بعنوان سكان دار كلانشهر مذهبی مشهد انتخاب شده سه شنبه شب در دیدار با اعضای تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در سخنانی تعجب برانگیز وعده داد در صورت كسب سهمیه آسیایی مجسمه بازیكنان این تیم ساخته و در بوستان ها و میادین مشهد نصب می شود.
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد در خبری به نقل از كلایی نوشت: ما در حوزه شهرداری می توانیم دو قول بدهیم ابتدا اینكه در صورت هر برد در بازی های باقی مانده به بازیكنان و كادر فنی تیم یك پاداش و در صورت صعود به مسابقات جام باشگاه های آسیا هم پاداش ویژه ای در نظر گرفته خواهد شد.
وی اظهار داشت: همینطور پیشنهاد می كنم در صورت صعود تیم فوتبال پدیده به آسیا مجسمه های بازیكنان این تیم ساخته و در میادین و بوستان های شهر بعنوان نخستین تیم مشهدی صعود كننده به آسیا نصب شود.
شهرداری می تواند پیشنهاد ساخت مجسمه ها را به شورا بدهد
عضو كمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد در همین رابطه به خبرنگار مهر می گوید: اگر بازیكنان تیم فوتبال پدیده بتوانند سهمیه حضور در بازی های آسیایی را كسب كنند اتفاق تاریخی برای مشهد رقم خورده كه بسیار پرارزش است.
شهناز رمارم بیان كرد: این اقدام می تواند با نصب نمادی از بازیكنان و تیم پدیده و نصب آن در شهر به یادگار بماند اما اینكه بخواهیم مجسمه تك تك بازیكنان این تیم را ساخته و در شهر نصب نماییم اقدام معقولی نیست.
وی خاطرنشان كرد: شورای شهر و شهرداری از تیم پدیده برای كسب موفقیت های بیشتر حمایت می كنند و ما هم همراهی با پیشنهاد منطقی در این عرصه را خواهیم داشت.
عضو شورای اسلامی شهر مشهد در مورد ضرورت تصویب ساخت و نصب مجسمه بازیكنان پدیده در صورت كسب سهمیه آسیایی در شورای شهر مشهد اظهار داشت: شهرداری می تواند برای این اقدام لایحه ای را به شورا ارسال كرده و در صورت تأیید در كمیسیون و صحن علنی شورا اجرایی شود.
رمارم می گوید: همینطور نصب این مجسمه ها می تواند در قالب طرح استقبال از بهار باشد كه در این صورت هم باید توسط عده ای داوری و بعد از تأیید اجرایی شود. به هر حال برای ساخت مجسمه بازیكنان پدیده باید كار كارشناسی انجام شده و در شورا به بحث گذاشته شود.
حال باید منتظر ماند و دید واكنش مردم و فرهیختگان شهر به این پیشنهاد آن هم در شرایطی كه در مشهد خیلی از شهدای شاخص، مشاهیر و بزرگان علم و ادب حتی كوچه ای را به نام خود ندارند ساخت مجسمه بازیكنانی كه خیلی از آنها بومی مشهد و استان هم نیستند چقدر كارشناسی شده است؟

1398/01/28
15:35:41
5.0 / 5
4876
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی