كدام سربازها حقوق یك و نیم تا دو میلیون تومانی می گیرند؟

كدام سربازها حقوق یك و نیم تا دو میلیون تومانی می گیرند؟ لوازم ورزشی: ایسنا نوشت: رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادكل نیروهای مسلح با اشاره به افزایش حقوق سربازان تحت پوشش كمیته امداد اظهار داشت: با عنایت به افزایش حقوق صورت گرفته فرصت خوبی است كه مشمولان غایب تحت پوشش كمیته امداد نیز وضعیت خدمتی خودرا مشخص كنند.سردار موسی كمالی درباره افزایش حقوق سربازان اظهار داشت: برابر قانون حقوق سربازان باید بین ۶۰ تا ۹۰ درصد حداقل حقوق كاركنان پایور باشد كه این مبلغ بر حسب درجه برای سرباز صفر حدود ۶۰ درصد و برای سرباز با درجه ستوان یكم پزشك ۹۰ درصد است، اما با عنایت به اینكه در قانون بودجه چنین مبلغی برای پرداخت به سربازان پیش بینی نشده است، پس هم اكنون نیز این مبلغ بعنوان حقوق به سربازان پرداخت نمی گردد و البته در حال پیگیری هستیم تا حقوق سربازان افزایش یابد.
وی با اشاره به سربازان و مشمولان سربازی تحت پوشش كمیته امداد امام خمینی (ره) اظهاركرد: اما در مورد مددجویان تحت پوشش كمیته امداد امام خمینی (ره) سعی كردیم تا پرداخت حقوق ها به رقم پیش بینی شده در قانون نزدیك شود و در همین راستا نیز امسال حقوق سربازان تحت پوشش كمیته امداد افزایش پیدا كرد.
كمالی اضافه كرد: هم اكنون حداقل حقوق كاركنان پایور یك میلیون و ۸۷۵ هزار تومان است كه با عنایت به درجه سربازان مددجو بین ۶۰ تا ۹۰ درصد این رقم به آنان تعلق می گیرد. بر این اساس حداقل حقوق یك سرباز متأهل تحت پوشش كمیته امداد با درجه سرباز یا ناوی یك میلیون و ۱۲۵ هزار تومان و حداكثر این حقوق برای سرباز با درجه ستوان یكم پزشك یك میلیون و ۶۸۸ هزار تومان خواهد بود كه ۱۷۱ هزار تومان نیز حق تأهل و اگر دارای فرزند باشد به ازای هر فرزند ۴۴ هزار و ۵۰۰ تومان نیز حق اولاد دریافت خواهدنمود.
وی با اشاره به اینكه در مورد سربازان مجرد تحت پوشش كمیته امداد این رقم به میزان ۷۰ درصد محقق شده است، اظهار داشت: بر این اساس سرباز یا ناوی ۷۸۷ هزار تومان حقوق داشته و سربازی با درجه ستوان یكم پزشك یا ناوبان یكم پزشك نیز یك میلیون و ۱۸۱ هزار تومان حقوق دارد.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادكل نیروهای مسلح با اشاره به غیبت بعضی از مشمولان سربازی تحت پوشش كمیته امداد اظهار داشت: بعضی از این مشمولان به سبب شرایط اقتصادی خانواده وارد غیبت می شوند كه با عنایت به این افزایش حقوق فرصت مناسبی است كه دوران سربازی خودرا پشت سر بگذارند و در همین راستا نیز پیشنهاد ما این است كه وضعیت سربازی خودرا مشخص كنند.
به گفته كمالی، هم اكنون یك سرباز متأهل تحت پوشش كمیته امداد حداقل یك میلیون و ۵۰۰ هزار و حداكثر تا دو میلیون تومان حقوق دریافت می كند و این حقوق شامل افراد دارای غیبت نیز خواهد شد.
۲۳۵۲۳۸


منبع:

1398/03/19
15:16:38
5.0 / 5
4523
تگهای خبر: بازی , پزشك , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی