جانشین برانكو كیست؟

پرسپولیس و سردرگمی برای سرمربی، ایتالیا، كرواسی، آرژانتین و یونان!

پرسپولیس و سردرگمی برای سرمربی، ایتالیا، كرواسی، آرژانتین و یونان! لوازم ورزشی: باشگاه پرسپولیس در شرایطی انتخاب سرمربی جدید را در دستور كار دارد كه مذاكره با گزینه های ایتالیایی، كروات، آرژانتینی و یونانی نشان دهنده سردرگمی فنی در این تیم است.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در ۴ سال قبل با حضور برانكو ایوانكوویچ یكی از با ثبات ترین تیم های ایرانی بود و با تفكر تاكتیكی خاص برانكو توانست سه عنوان قهرمانی پی در پی در لیگ برتر را به دست آورد و امسال هم صاحب جام حذفی شود.
جدایی برانكو از این تیم كافی بود تا نظم ظاهری سرخپوشان كه پشت نتایج و موفقیت های این مربی شكل گرفته بود، از هم بپاشد. پس از فسخ قرارداد برانكو، پرسپولیس سراغ گزینه های مختلفی رفته است و هنوز هم نتوانسته مذاكره با مربیان مدنظرش را به نتیجه برساند.
پرسپولیس بلافاصله در نخستین گام پس از برانكو، سراغ یحیی گل محمدی سرمربی پدیده رفت. هرچند گل محمدی هم علاقه شدیدی داشت به تیم پرسپولیس بیاید و جانشین برانكو شود اما مدیران باشگاه پدیده جلوی درخواست پرسپولیس ایستادند و سد راه بازگشت یحیی شدند.
بعد از آن پرسپولیس با انتشار اطلاعیه ای، رسماً از تصمیم خود برای انتخاب سرمربی خارجی آگاهی داد. به دنبال این بیانیه، علی رغبتی، مهدی محمد نبی و ایرج عرب اعضای هیات مدیره و مدیرعامل سرخپوشان به تركیه رفتند تا با مربی مدنظرشان به توافق برسند.
سفر مدیران پرسپولیس به تركیه كافی بود تا از نمایش سردرگمی این باشگاه برای انتخاب جانشین برانكو پرده برداری شود. طی دو روز اخیر نام مربیان مختلف و زیادی برای نیمكت پرسپولیس مطرح گردیده است.
این گزینه ها از والتر زنگای ایتالیایی آغاز شد. طولی نكشید نام آنته چاچیچ مربی كروات و هموطن برانكو بر سر زبان ها افتاد و حتی رسانه های كرواسی این خبر را تایید كردند. در شرایطی كه به نظر می رسید چاچیچ گزینه اصلی پرسپولیس باشد، اسامی مربیان دیگری همچون گابریل كالدرون آرژانتینی، الكساندر نوری ایرانی - آلمانی، ده بیاسی و كاررا ایتالیایی هم به میان آمد تا هواداران و رسانه ها گرفتار سرگیجه شوند!
در میان عدم شفاف سازی مسئولان پرسپولیس، حالا نام گزینه دیگری برای نیمكت این تیم مطرح گردیده است. گفته می شود تاكیس لمونیس یونانی كه سابقه كار در تیم های یونانی همچون المپیاكوس و پانیونیوس را بر عهده دارد، همچون گزینه هایی است كه در تركیه با مدیران پرسپولیس و مذاكره كرده است.
مطرح شدن نام این مربیان و مذاكره پرسپولیس با آنها نشان دهنده سردرگمی مدیرانی است كه احتمالاً بدون توجه به نیازهای تاكتیكی و فنی این تیم، صرفاً دنبال پر كردن نیمكت این تیم هستند. نیمكتی كه گفته می شود با دستور وزارت ورزش تا اختتام همین هفته باید تكلیفش مشخص شود!

1398/04/05
01:42:43
5.0 / 5
4452
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی