اظهارات متناقض مدیرعامل پرسپولیس؛

بیرانوند بامداد پیشنهاد نداشت ظهر مشتری پیدا كرد!

بیرانوند بامداد پیشنهاد نداشت ظهر مشتری پیدا كرد! لوازم ورزشی: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حالی خبر از پیشنهاد تیم های خارجی به دروازه بان سرخپوشان می دهد كه چند ساعت پیش از آن اعلام نموده بود علیرضا بیرانوند هیچ پیشنهادی ندارد!به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، ایرج عرب در حالی بعدازظهر امروز در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس خبر از پیشنهادات مختلف باشگاه های خارجی به علیرضا بیرانوند داد كه بامداد امروز در مصاحبه ای با تلویزیون اعلام نموده بود هیچ پیشنهاد خارجی برای دروازه بان ملی پوش پرسپولیس وجود ندارد.
این در حالی است كه وكیل بیرانوند در ایام گذشته جلساتی با مدیران باشگاه داشت و حتی رئیس هیات مدیره باشگاه هم برای حفظ این دروازه بان پیش قدم شده بود!
نكته عجیب اما بخشی از اظهارات ایرج عرب است كه می گوید پیشنهادات عرضه شده برای بیرانوند به ایمیل عمومی باشگاه ارسال شده بود و آنها از این پیشنهادات و درخواست جدایی دروازه بان خود بی اطلاع بوده اند! مدیرعامل پرسپولیس اظهار داشت: «وكیل بیرانوند پیشنهادها را امروز به باشگاه عرضه كرد و پس از بررسی معلوم شد آنها قبلاً برای ایمیل عمومی باشگاه ارسال شده است.»
عرب در حالی صحبت های متناقضی را درباره بیرانوند انجام می دهد كه این دروازه بان با وجود داشتن قرارداد با پرسپولیس در تمرینات حاضر نمی گردد و شرایطی مشابه با اتفاقات سال قبل در حال رقم خوردن است.
باشگاه پرسپولیس تاكید فراوانی بر حفظ گلر ملی پوش خود دارد اما این بازیكن كه طبق قراردادش با پرداخت مبلغی می تواند از پرسپولیس برود فعلاً می خواهد گزینه های خارجی خویش را بررسی كند؛ گزینه هایی كه بامداد امروز توسط مدیرعامل پرسپولیس تكذیب و ظهر امروز تایید شد!


منبع:

1398/04/12
18:33:59
5.0 / 5
4778
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی