صدور حكم اعضای جدید؛

حسن پور نایب رییس فدراسیون هندبال شد

حسن پور نایب رییس فدراسیون هندبال شد به گزارش لوازم ورزشی رئیس فدراسیون هندبال در احكامی جداگانه، نایب رییس، روسای كمیته داوران و مسابقات و اعضای آنها را معرفی نمود.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، با گذشت چند ماه از حضور علیرضا پاكدل بر مسند ریاست فدراسیون هندبال، این مدیر جوان ورزشی مدتی است تغییر و تحولاتی را در بخش های مختلف این مجموعه انجام داده است. پاكدل در آخرین انتصاب خود، مرتضی حسن پور یكی از نفراتی كه كاندیدای ریاست فدراسیون هندبال در انتخابات اسفند سال قبل بود را بعنوان نایب رییس خود در بخش مردان برگزیده است.
مرتضی حسن پور متولد ۱۳۴۶ و از سال ۶۵ در هندبال فعال است. وی قبل از این هم در مسند هیات رئیسه فدراسیون هندبال با این مجموعه همكاری داشته است.
همین طور رئیس فدراسیون هندبال در آستانه شروع رقابت های لیگ برتر باشگاه های كشور در احكامی جداگانه، مراد كرمی رئیس كمیته مسابقات را بعنوان رئیس كمیته داوران و سید حسن افتخاری رئیس كمیته هندبال ساحلی را بعنوان رئیس كمیته مسابقات منصوب كرده است.
مهدی توكلی بعنوان دبیر كمیته داوران، علیرضا سلیمانی، جواد زارعی و عبدالصاحب نكویی و همچینین مریم طهرانی بعنوان اعضای این كمیته منصوب شده اند.
سعید ولدخانیان بعنوان دبیر كمیته مسابقات و علی حبیبی، عزت الله رزمگر، ناصر سلیمی، محسن طاهری، كیوان صادقی و ایمان صحرائیان و همینطور ناهید غارسی بعنوان اعضای این كمیته معرفی شده اند.

1398/05/08
22:23:32
5.0 / 5
4712
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی