در دو بخش دختران و پسران؛

آغاز دومین روز مسابقات بین المللی بدمینتون در سمنان

آغاز دومین روز مسابقات بین المللی بدمینتون در سمنان به گزارش لوازم ورزشی دومین روز از مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان در دو بخش دختران و پسران با رقابت در مرحله یك چهارم نهایی انفرادی و دومین دور از انتخابی دونفره شروع شد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، دومین روز از مسابقات بین المللی بدمینتون سمنان در بخش جوانان برای اولین بار در سطح كشور با حضور ۳۲ ورزشكار داخلی و ۱۲ ورزشكار خارجی از كشورهای سریلانكا، آذربایجان، پاكستان و افغانستان در سالن اختصاصی خانه بدمینتون سمنان از بامداد پنج شنبه در حالی شروع شد كه قرار است مسابقات یك چهارم نهایی تك نفره امروز با انجام دیدارها در بخش پسران از سر گرفته شود.
امروز قرار است در این مرحله هشت ورزشكار كه همگی از جمهوری اسلامی ایران هستند برای راه یافتن به مرحله نیمه نهایی باهم در بخش انفرادی رقابت كنند، همینطور رقابت ها در مرحله یك چهارم نهایی دونفره هم بین نمایندگان ایران برگزار می شود.
طبق اعلام مسئول كمیته برگزاری این رقابت ها مهدی انصاری و امیر جباری علی حسین خانی، متین مقیمی، علی باستانی محمدامین علی اكبریان، محمد چارمالی، امیرحسین نورعلیان همگی از ایران اسلامی ورزشكاران راه یافته به مرحله یك چهارم نهایی تك نفره پسران هستند.
این رقابت ها دارای رنكینگ جهانی و جنبه انتخابی تیم ملی جوانان ایران اسلامی را هم دارد و قرار است از فردا رقابت های بخش دختران آغاز شود.
این مسابقات از اول تا سوم آذرماه در سالن بدمینتون سمنان واقع در ورزشگاه تختی در حال برگزاری است.
تیم ملی ایران در دو بخش دختران و پسران با ۳۲ ورزشكار حضور دارد كه این تعداد به تساوی بین دختران و پسران تقسیم شده است همینطور در تیم بدمینتون ایران شش عضو از استان سمنان دیده می گردد.
گفتنی است در استان سمنان دو پایگاه پرورش قهرمانی بدمینتون در شاهرود و سمنان وجود دارد.
مرتضی ولی دروی سرپرست تیم بدمینتون جمهوری اسلامی ایران هم این مسابقات را از نزدیك دنبال می كند تا عملكرد شاگردانش را برای اعزام به اردوی استعدادیابی مالزی ویژه اعزام به مسابقات آسیایی نپال و درجه سه جهانی، تحت نظارت داشته باشد.
رقابت های مرحله نیمه نهایی و فینال، فردا برگزار می گردد تا با شناختن چهره افراد برتر در دو بخش دختران و پسران و در مسابقات دوبل و انفرادی پرونده نخستین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون سمنان بسته شود.
 

1396/09/02
13:00:04
5.0 / 5
4675
تگهای خبر: تیم ملی , رقابت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی