با كسب دو مدال طلا و سه نقره؛

درخشش ووشوكاران جوان در روز سوم مسابقات قهرمانی آسیا

درخشش ووشوكاران جوان در روز سوم مسابقات قهرمانی آسیا به گزارش لوازم ورزشی ووشوكاران ایران در روز سوم رقابت های قهرمانی جوانان آسیا با عملكردی درخشان به ۲ مدال طلا و ۳ نقره دست پیدا كردند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، دهمین دوره رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا از روز دوشنبه با حضور ۴۰۰ ووشوكار از ۲۰ كشور در برونئی شروع شده و تا جمعه ادامه خواهد داشت. تیم ایران در ۲ بخش ساندا و تالوی پسران و دختران در این رویداد شركت كرده است.
امروز (چهارشنبه) در سومین روز این مسابقات، تیم ایران به ۲ مدال طلا (شاهین بنی طالبی و حسن لطفی) و ۳ نقره (نازنین بازدار، ستایش تك فلاح و علی شكروی) دست یافت. با این اوصاف تعداد مدال های تیم ایران تا آخر روز سوم به ۴ طلا، ۳ نقره و ۵ برنز رسید.
نتایج نمایندگان ایران در روز چهارشنبه:
تالوی پسران:
«شاهین بنی طالبی» در فرم «نن گوئن» رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال، بالاتر از تمام رقبیان ایستاد و مدال طلا را از آن خود كرد.
بنی طالبی با امتیاز ۹.۳۲ به مدال طلا رسید، نماینده مالزی با ۹.۳۱ دوم شد و تالوكار اندونزی با ۹.۳۰ در جایگاه سوم ایستاد. تالوكار نوجوان كشورمان در ایام گذشته به ۲ مدال برنز هم رسیده بود.
«علی شكروی» در فرم نن دائو جوانان با امتیاز ۹.۴۷ به مدال نقره رسید.
نماینده چین در این فرم با امتیاز ۹.۶۱ به مدال طلا رسید. تالوكار هنگ كنگی هم هم امتیاز با شكروی به مدال نقره مشترك رسید.
«محمدعلی مجیری» دیگر نماینده ایران در این فرم با امتیاز ۹.۴۵ در جایگاه پنجم قرار گرفت.
ساندای پسران:
«آرین افراز» در نیمه نهایی وزن ۵۲ كیلوگرم نوجوانان برابر «نینگ هوجام» از هند در ۲ راند متوالی به پیروزی رسید و فینالیست شد. وی برای كسب مدال طلا با «كاچ كین» از ویتنام مصاف خواهد داد. افراز قبل از این نماینده هنگ كنگ را برده بود.
«قرنی ابراهیمی» در نیمه نهایی وزن ۷۰ كیلوگرم ساندای جوانان، «علی عبوزیاد» از اردن را در ۲ راند شكست داد و فینالیست شد. وی برای كسب مدال طلا با «ایكهام گاپاروف» از قزاقستان مصاف می دهد.
«سیدمهدی رضوی» در یك چهارم نهایی وزن ۶۵ كیلوگرم جوانان، «چنگ هوان وو» از چین تایپه را با اقتدار شكست داد و به نیمه نهایی رسید. وی در نیمه نهایی با نماینده چین مصاف می دهد.
«حسن لطفی» در وزن ۸۰ كیلوگرم جوانان، برابر «ریشابا» از هند به پیروزی رسید و چهارمین مدال طلای تیم ایران را ثبت نمود. وی قبل از این برابر حریف قدرتمندی از چین به پیروزی رسیده بود.
تالوی دختران:
«نازنین بازدار» در فرم «نن گوئن» رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال با امتیاز ۹.۳۱ به مدال پرارزش نقره دست یافت. در این بخش نماینده چین تایپه با امتیاز ۹.۳۳، مدال طلا را از آن خود كرد.
«ستایش تك فلاح» در فرم گوئن شو رده سنی ۹ الی ۱۲ سال با امتیاز ۹.۰۹ به مدال نقره دست یافت. نماینده ماكائو در رقابت نزدیك با تك فلاح و امتیاز ۹.۱۰ به مدال طلا رسید و مالزی با ۹.۰۵ سوم شد.
دختران سانداكار ایران، امروز مسابقه ای نداشتند.
اسامی مدال آوران تیم ایران تا آخر روز سوم:
طلا: سهیل موسوی، یونس شهركی، شاهین بنی طالبی، حسن لطفی
نقره: نازنین بازدار، ستایش تك فلاح و علی شكروی
برنز: شاهین بنی طالبی (۲ مدال)، تیم دوئلین دختران (متشكل از فاطمه جزینی و منیره پناهی)، نازنین بازدار و منیره پناهی

1398/05/30
21:30:20
5.0 / 5
4799
تگهای خبر: پیروزی , تیم , رقابت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی