كشتی آزاد قهرمانی جهان - قزاقستان؛

اختتام تلاش آزادكاران چهار وزن دوم با دو مدال نقره و برنز

اختتام تلاش آزادكاران چهار وزن دوم با دو مدال نقره و برنز لوازم ورزشی: پیكارهای چهار وزن دوم كشتی آزاد قهرمانی جهان در حالی به انتها رسید كه دو مدال نقره و برنز به نمایندگان ایران رسید.



به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، رقابتهای چهار وزن دوم كشتی آزاد قهرمانی جهان عصر امروز در شهر نورسلطان قزاقستان به انتها رسید كه طی آن علیرضا كریمی و یونس امامی در اوزان ۹۲ و ۷۰ كیلوگرم به ترتیب به مدال های نقره و برنز رسیدند. رضا افضلی و یدالله محبی هم در اوزان ۷۴ و ۱۲۵ كیلوگرم حذف شدند.

در وزن ۷۰ كیلوگرم یونس امامی در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر اریگلنت پریزرینی از آلبانی را شكست داد وی در دور دوم با نتیجه ۶ بر صفر از سد المان دوگدوربك اولو از قرقیزستان گذشت و راهی مرحله یك چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل كوجیرو شیگا از ژاپن با نتیجه ۱۱ بر صفر پیروز شد و به نیمه نهایی راه پیدا كرد و در این مرحله مقابل نوركجا كایپانوف از قزاقستان با نتیجه ۶ بر ۷ مغلوب شد و به رده بندی رفت. امامی در رده بندی موفق شد نیكولای كوجوكارو از انگلیس را ضربه فنی كند و به مدال برنز برسد.
در وزن ۷۴ كیلوگرم رضا افضلی در دور نخست مقابل گندری گارزون از كوبا با نتیجه ۵ بر ۲ شكست خورد و از دور رقابت ها كنار رفت.
در وزن ۹۲ كیلوگرم علیرضا كریمی بعد از استراحت در دور اول در دور دوم در مصاف با گئورگی روبایف از مولداوی با نتیجه ۱۲ بر یك پیروز و راهی مرحله یك چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۱۲ بر ۲ لیوبومیر ساگالیوك از اوكراین را مغلوب كرد و راهی نیمه نهایی شد. كریمی در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر صفر علیخان جبرائیل اف از روسیه را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه پیدا كرد. وی در دیدار فینال با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب جی دن كاكس از آمریكا شد و به مدال نقره رسید.
در وزن ۱۲۵ كیلوگرم یداله محبی در دور نخست با نتیجه ۶ بر یك خودربولگا دورجخاند از مغولستان را مغلوب كرد و در دور بعد در مصاف با نیكولاس گویازدوفسكی از آمریكا با نتیجه ۵ بر ۲ به پیروزی دست یافت. محبی در این مرحله مقابل الكساندر خوتسیانیوسكی از اوكراین با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب شد و از دور رقابت ها كنار رفت.
در روز نخست این رقابتها نیز رضا اطری وزن ۵۷ كیلوگرم پنجم شد و امیر محمد یزدانی هم در وزن ۶۵ كیلوگرم دور رقابت ها كنار رفت.
آزادكاران چهار وزن دوم كشورمان نیز امروز به میدان رفتند كه در نهایت حسن یزدانی راهی دیدار فینال وزن ۸۶ كیلوگرم شد و بهنما احسان پور نیز به دیدار رده بندی وزن ۶۱ كیلوگرم رسید. بهمن تیموری و علی شعبانی هم در اوزان ۷۹ و ۹۷ كیلوگرم از دور رقابتها حذف شدند.

1398/06/30
20:32:50
5.0 / 5
4659
تگهای خبر: پیروزی , تیم , دیدار , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی