سرمربی تیم فوتسال جوانان:

نباید فریب به تعویق افتادن مسابقات قهرمانی آسیا را بخوریم

نباید فریب به تعویق افتادن مسابقات قهرمانی آسیا را بخوریم به گزارش لوازم ورزشی سرمربی تیم فوتسال جوانان ایران می گوید نباید فریب به تعویق افتادن مرحله مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا را خورد.علی صانعی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تشریح روند انتخاب بازیكن برای تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران اظهار داشت: لیگ جوانان، نوجوانان، امید و حتی لیگ برتر مناطق جوانان را زیر نظر گرفتیم و خودم تلاش كرده ام در بازی ها حاضر شوم. حتی مسابقات امیدها را در دو منطقه زیر نظر گرفتیم. حدودا تمام مسابقات را تماشا و بازیكنانی را انتخاب كردیم.
وی افزود: در جلسه با كمیته فنی یك سری درخواست ها داشتیم. مرحله نهایی مسابقات قهرمانی آسیا بین اردیبهشت تا تیرماه ۱۴۰۰ برگزار می گردد. كلیات كار را برای كمیته فنی توضیح دادیم و نقشه راه تا مرحله مقدماتی و نهایی قهرمانی آسیا را عرضه كردیم.
سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران درباره دستیارانش در این تیم اظهار داشت: مربیان مد نظرم را معرفی كرده ام كه سه نفر بیشتر نیستند. فعلا نمی توانم تا تایید این اعضا از جانب كمیته فنی نامشان را ببرم. امكان دارد نزدیك به مسابقات مرحله نهایی تعداد اعضای كادر فنی را بیشتر نماییم.
صانعی در مورد اینكه مسابقات مرحله مقدماتی چند ماهی به تعویق افتاده است، خاطرنشان كرد: نباید فریب بخوریم كه این مسابقات عقب تر افتاده است و بخواهیم با جدیت كمتری كار نماییم. نكته اینجاست كه از آن طرف فاصله مرحله مقدماتی با مرحله نهایی كمتر می شود و باید تیم ما تا آن موقع شكل گرفته باشد. در واقع تا آخر زمستان باید همه كارها را انجام بدهیم وسعی نماییم آن طرف سال اردوهایمان را مرتب تشكیل بدهیم.
وی خاطرنشان كرد: به خاطر مشكلات مالی فدراسیون، اردوهای آماده سازی به یك سوم كاهش پیدا كرده است. ازاین رو تلاش كردیم انرژی خویش را روی تیم اصلی بگذاریم یعنی زمانی كه بازیكنان اصلی مشخص شدند. همینطور تلاش می نماییم اردوها را در شهرستانها برگزار نماییم تا هم هزینه ها كاهش پیدا كند و هم كار بازیكنان راحت تر باشد.
سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال در پاسخ به این سوال كه آیا درخواست بازی تداركاتی هم به كمیته فنی عرضه كرده است؟ اظهار داشت: پیش از مرحله مقدماتی درخواست كردیم كه دو بازی تداركاتی خارجی داشته باشیم. پس از مرحله مقدماتی هم درخواست ۶ مسابقه داشته ام. می دانیم شرایط اقتصادی خوب نیست و برای همین تلاش می نماییم تیم های خارجی را به ایران دعوت نماییم یا تورنمنتی را در داخل كشورمان داشته باشیم.
صانعی درباره ارزیابی اش از دیگر تیم های آسیایی هم خاطرنشان كرد: طبق اطلاعاتی كه داریم تایلند و ژاپن هم به صورت مستمر روی تیم های پایه خود كار می كنند و حدودا همین برنامه هایی كه ما اینجا برای شناسایی استعداد ها داریم آنها هم انجام می دهند. نسبت به سالم بودن تیم های پایه عراق و افغانستان هم شك و شبكه وجود دارد كه ثابت كردن آن مدارك می خواهد. فاصله تیم های پایه و تیم های اصل این كشورها مشخص كننده این ادعا است. لبنان، ازبكستان و اندونزی هم در حال كار هستند. نكته ای كه باید مورد توجه قرار بگیرد این است كه سطح دوره بعدی مسابقات قهرمانی آسیا بطور قطع بالاتر است چون كه امكان دارد همانند دوره اول در حكم انتخابی المپیك جوانان باشد.

1398/08/03
14:41:14
5.0 / 5
4246
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی