سرمربی تیم فوتبال تراكتور:

تمام بازیكنانم برای بازی برابر استقلال آماده هستند

تمام بازیكنانم برای بازی برابر استقلال آماده هستند به گزارش لوازم ورزشی سرمربی تیم فوتبال تراكتور اظهار داشت: تمام بازیكنانم برای بازی برابر استقلال آماده هستند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، مصطفی دنیزلی ظهر امروز پنج شنبه در نشست خبری پیش از بازی دو تیم استقلال تهران و تراكتور به خبرنگاران در تبریز اظهار داشت: بازی مهمی داریم و امیدوارم بازی خوبی ارائه دهیم و تماشاگران خودمان را شاد نماییم.
وی با اشاره به اینكه در هشت هفته گذشته امتیازاتی كه به دست آوردیم، متناسب بوده است، اضافه كرد: به هفته نهم لیگ برتر رسیده ایم و فردا هم با یك رقیب دیرینه بازی داریم. تا اینجا امتیازاتی كه به دست آوردیم برای ما ایده آل بود.
دنیزلی با اشاره به اینكه تیم حریف نیز خوب بازی می كند، افزود: آرزو می نماییم فردا برای تمام تماشاگران تیممان بازی خوبی ارائه نماییم.
وی اظهار داشت: به جز سوگیتا، تمام بازیكنانم برای این مسابقه آماده هستند. این بازیكن بیمار شده و در بازی فردا غایب است. به هر حال می خواهم تمام بازیكنانم در سلامتی به سر ببرند.
دنیزلی درباب اشكان دژاگه نیز اظهار داشت: اشكان در تمرین تیم ملی مصدوم شده بود ولی چند روز است با تیم تمرین می كند.
وی با تاكید بر اینكه تیمش تمرینات سختی برای این بازی انجام داده است، اظهار داشت: برای بازی فردا یك استراتژی خاص داریم. فرقی نمی كند با چه نفراتی فردا به میدان می رویم ولی می خواهیم بازی خوبی همراه با ۳ امتیاز داشته باشیم.
دنیزلی اظهار داشت: در هشت هفته گذشته پنج بازی را خارج از خانه برگزار كردیم. اگر از این زاویه نگاه نماییم به نظرم ما امتیازات لازم را كسب كرده ایم.
وی افزود: برای بازی فردا تدابیری داریم كه آنرا انجام خواهیم داد. اگر بخواهیم بازی آخرمان را در نظر بگیریم، خصوصاً در نیمه اول، عملكرد خوبی نداشتیم. امیدوارم فردا مانند هفته گذشته نباشیم و بازیكنانم هر چه را كه از آنها خواستم، با قدرت در زمین انجام دهند.
وی درباب لیگ برتر ایران نیز اظهار داشت: لیگ برتر در هفته ۲۴ شكل واقعی به خود می گیرد. اگر جدول را نگاه كنید هم پایین و هم بالای آن شلوغ است. ما در بالای جدول تیم های زیادی داریم، اما در هفته ۲۴ به این شكل نخواهد بود و آن زمان فقط دو سه تیم بالای جدول حضور خواهند داشت.
وی درباب تیم استقلال تهران نیز اظهار داشت: استقلال چندین هفته است كه نتایج مطلوبی می گیرد و ما برای فردا تدابیر خاصی اندیشیده ایم و برنامه هایی در سر داریم. استقلال تیم جوانی است، اما ما هم تیم مسنی نیستیم.
وی با دعوت از هواداران تراكتور برای حضور در ورزشگاه در بازی فردا اظهار داشت: فوتبال ورزشی است كه فهمیدن نتیجه آن دشوار است و همه آنرا می دانند و برای همین این لذت است. هواداران به ورزشگاه بیایند كه این بازی مهم می باشد. لیگ برتر یك رقابت است و با یك ۹۰ دقیقه نمی توانیم آنرا بسنجیم. از ۳۰ هفته هشت هفته را پشت سر گذاشته ایم و فعلا كار زیادی در پیش داریم.
وی افزود: هر چقدر جلو برویم زمان به نفع تراكتور خواهد بود. ما هر چند روز یك دفعه بازی های سختی انجام می دهیم و با جابه جایی بازیكنان می توانیم از اهرم های زیادی برای تیم مان استفاده نمائیم.
وی اظهار داشت: تلاش می نماییم هواداران پرشور تراكتور خوشحال شوند، نمی خواهیم اگر شكست خوردیم فكر كنند كه لیگ تمام شده است. یكی از تیم هایی كه دشوار است خود ما هستیم. ما این قدرت را داریم كه هم در زمین خودمان و هم در زمین حریف برنده شویم.
دنیزلی با اشاره به اینكه چند بازی شش امتیازی و مهم در پیش داریم، اظهار داشت: برای این دیدارها آماده می شویم. ما به دنبال این هستیم كه وظیفه خودمان را انجام دهیم. ما می خواهیم پرشورها خوشحال باشند و بازی خوبی از تیم شان ببینند.


منبع:

1398/08/09
16:46:30
5.0 / 5
4272
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی