در نشست تخصصی با سجادی؛

شرایط المپیكی كاراته و تكواندو بررسی گردید

شرایط المپیكی كاراته و تكواندو بررسی گردید لوازم ورزشی: نشست تخصصی سرپرست كاروان اعزامی به بازی های المپیك 2020 توكیو با مسئولان فدراسیون های كاراته و تكواندو اجرا شد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از روابط عمومی كمیته ملی المپیك، نشست تخصصی رشته های اعزامی به المپیك ۲۰۲۰ با حضور نصرالله سجادی سرپرست كاروان، كیكاوس سعیدی سرپرست دبیركلی كمیته ملی المپیك، علیرضا رحیمی عضو هیات اجرایی، پیمان فخری رئیس مركز نظارت بر تیم های ملی و مریم موسوی از كمیته بین الملل به همراه مسئولان و كادرفنی فدراسیون های تكواندو و كاراته اجرا شد.
پیمان فخری درباره مباحث مطرح شده در نشست تخصصی رشته های اعزامی به المپیك توكیو اظهار داشت: نشست نخست با حضور طباطبایی رئیس فدراسیون كاراته، خانم امینی نایب رییس بانوان، شهرام هروی و خانم خوشقدم سرمربی تیم های آقایان و بانوان اجرا شد. ابتدا گزارشی از عملكرد كاراته كاها در دو بخش بانوان و آقایان ارائه كردند.
وی اضافه كرد: خوشبختانه كاراته روند روبه رشدی در مسابقات اخیر از خود نشان داده تا جائیكه قبل از این برای كسب سهمیه المپیك بوسیله رنكینگ حدودا فقط در بخش آقایان در دو وزن مطمئن بودیم اما با پیشرفت و ارتقاء كاراته كاهای بانوان می توانیم در این بخش نیز به كسب سهمیه بوسیله رنكینگ امیدوار باشیم.
فخری افزود: نشست بعدی با مسئولان فدراسیون تكواندو بود كه آقای پولادگر رئیس فدراسیون به همراه فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی آقایان حضور داشتند.
رئیس مركز نظارت بر تیم های ملی اظهار داشت: تابحال یك سهمیه در تكواندو قطعی شده است اما از آنجائیكه تكواندوكاران مسابقات مهم گرنداسلم مسكو را پیش رو دارند، ارزیابی نهایی بعد از این رقابت ها مشخص خواهد شد.
فخری در ادامه اظهار داشت: در نشست تخصصی با مسئولان فدراسیون های كاراته و تكواندو بعد از ارائه گزارش كادرفنی، كمیته ملی المپیك قول حمایت مادی و معنوی به مسئولان هردو رشته داد.
گفتنی است، درانتها نشست نیز كارشناسان مركز نظارت گزارشی از بازدید اردوی تیم های ملی برای مسئولان فدراسیونهای مربوطه ارائه و نقاط قوت و ضعف را مورد بررسی قرار دادند. ۱۲


منبع:

1398/08/12
14:58:18
5.0 / 5
4403
تگهای خبر: المپیك , بازی , تخصص , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی