پس از واكنش محمد بنا؛

فرنگی كاران دانشگاه آزاد بخشی از طلب‎شان را گرفتند

فرنگی كاران دانشگاه آزاد بخشی از طلب‎شان را گرفتند به گزارش لوازم ورزشی اعضای تیم كشتی فرنگی دانشگاه آزاد بعد از اعتراض به عدم دریافت مطالباتشان با وجود آخر رقابتهای لیگ برتر، ۶۰ درصد از مبلغ قرارداد خویش را دریافت نمودند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، روز گذشته بود كه فرنگی كاران تیم دانشگاه آزاد خوزستان بحث تعویق در عدم پرداخت مطالبات خویش را رسانه ای كردند و گفتند به رغم آخر لیگ برتر، هنوز یك ریال از مبلغ قرارداد خویش را دریافت نكرده اند.
كمی پس از اعتراض فرنگی كاران تیم دانشگاه آزاد كه در گفتگو با خبرنگار مهر هم عنوان شد، محمد بنا با انتشار متن تند و صریحی، كمیته لیگ فدراسیون كشتی را به باد انتقاد گرفت و خواهان رسیدگی به این مورد شد.
در همین راستا عصر امروز ۶۰ درصد از مبلغ قرارداد كشتی گیران دانشگاه آزاد پرداخت گردید و مقرر است مابقی مبلغ هم بزودی به آنان پرداخت گردد.
مسعود نعمت چكانی فرنگی كار سنگین وزن دانشگاه آزاد كه روز گذشته به نمایندگی از هم تیمی های خود نسبت به تعویق دستمزدشان اعتراض كرده بود با تائید این خبر اظهار داشت: ما از ابتدا هم بدنبال گرفتن حق خودمان بودیم اما وقتی دیدیم پیگیری ها جواب نمی دهد به كمك رسانه ها وارد عمل شدیم. خوشبختانه امروز مسؤلان تیم دانشگاه آزاد ۶۰ درصد از مبلغ قرارداد كشتی گیران و اعضای كادر فنی را پرداخت كردند و قرار شد ۴۰ درصد باقیمانده هم طی روزهای آتی به حساب ما واریز شود.
وی در انتها اضافه كرد: اظهارات محمد بنا و حمایت او از كشتی گیران دانشگاه آزاد اقدامی قابل توجه و پرارزش بود كه در احقاق حق ما تأثیر فراوانی داشت. من و كشتی گیران و اعضای تیم دانشگاه آزاد از این مربی بزرگ و زحمتكش تشكر می نماییم. ضمن اینكه از برخی رسانه ها كه در این رابطه از ما حمایت كردند هم قدردانی می نماییم.

1398/09/12
22:07:11
5.0 / 5
5049
تگهای خبر: تیم , رقابت , فدراسیون , كشتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی