نشان ویژه كنگره منا به ایران اهدا شد

نشان ویژه كنگره منا به ایران اهدا شد لوازم ورزشی: ششمین اجلاس منطقه ای خاورمیانه و شمال آفریقا با برگزاری دو كارگروه كمك هزینه های مالی و آموزش به انتها رسید.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از روابط عمومی فدراسیون، در همین رابطه شهزاد كیانی دبیر فدراسیون ایران ابتدا در نشست گرنت فدراسیون جهانی شركت كرد و در یك تمرین مشترك با كشورهای الجزایر تونس و عمان به طراحی یك پیش نویس تقاضای كمك هزینه مالی فدراسیون جهانی پرداختند كه با طرح آزمایشی كارتینگ های با سوخت برقی به مرحله ارائه طرح رسیدند و نهایتا مقرر شد طرف ایرانی از این طرح دفاع نموده و آنرا معرفی نماید كه با استقبال خانم رابسون مدیر طرح كمك های مالی فدراسیون جهانی واقع شد.
پس از این كارگروه، دبیر فدراسیون ایران در كارگروه ویژه آموزش فدراسیون جهانی شركت كرد. این دفعه مدرس انگلیسی این كلاس از همه حاضرین خواست تا نیازهای پیش روی آموزش خودرا اعلام نمایند كه تیم اعزامی كشورمان هم در توضیحی مفصل و جامع به بیان اولویت های بخش آموزش در كشورمان پرداختند.
كیانی در این كارگروه اصرار كرد كه پیش از هرچیز برای آموزش در ایران نیازمند بازطراحی یك ساختار مدون و نوین مشابه فدراسیون جهانی هشتیم تا اساسا آموزش یكسان سازی شود. او افزود باید بدانیم چند دوره آموزشی با چه كیفیت و كمیتی مورد نیاز است تا به اهداف طبق بندی شده و سطوح ارزیابی درستی در بحث آموزش برسیم. در این جلسه از طرف ایران پیشنهاد شد تا فدراسیون جهانی موضوع آموزش را بوسیله سیستم رو در رو دنبال كند كه با رای اكثریت اعضا تصویب و جهت اجرا به كمیته آموزش فدراسیون جهانی ارسال شد.
شهزاد كیانی در آخرین برنامه خود در خلال ششمین اجلاس منطقه ای خاورمیانه و شمال آفریقای فدراسیون جهانی اتومبلیلرانی در دو سمینار ایمنی و شناسایی راننده های جوان شركت كرد. این دو برنامه آخرین برنامه های پیش بینی شده فدراسیون جهانی در آخرین روز از اجلاس منطقه شمال آفریقا و خاورمیانه بود كه با تدریس رنان مورگان، پرفسور دیوید حسن، اندرو پاپولیدیس و متخصصان ایمنی فدراسیون جهانی اجرا شد.
در آخرین ساعات ششمین كنگره منطقه ای خاورمیانه و شمال آفریقا، جان تاد رئیس فدراسیون جهانی باردیگر به سالن اصلی اجلاس بازگشت و در سخنانی ضمن تقدیر از برگزاری موفق این كنگره ابراز امیدواری كرد تا نسل جدید خودرو های بیابان پیمایی بتوانند تحولی شگرف در منطقه ایجاد كنند.
وی همین طور با تقدیر از طرح های ارائه شده از طرف برخی كشورهای شركت كننده همچون موریتانی و عربستان سعودی، چشم انداز منطقه را روشن توصیف نمود. علاوه بر جان تاد دكتر محمد بن سلیم نایب رئیس فدراسیون جهانی و تنی چند از مدیران ورزشی عمان سخنرانی پایانی خودرا ایراد كردند. سپس از شركت كنندگان دعوت شد تا نظرات و پیشنهادات خودرا اعلام كنند كه شهزاد كیانی دبیر فدراسیون ایران ضمن تقدیر از تیم مدیریت منطقه، ابتكارات جالب توجه این كنگره در شیوه نظر سنجی ها و فرصت محدود هر فدراسیون برای ارائه كارنامه خود در ابتدای كنگره را ستود.
پس از این تیم ایرانی برای دریافت نشان ویژه كنگره منا و لوح تقدیر روی سكو حاضر شدند و توسط جان تاد رئیس قدراسیون جهانی مورد استقبال قرار گرفتند.
مدرس و متخصص تایم گیری از طرف فدراسیون جهانی اتومبیلرانی به ایران می اید
بعد از رایزنی تیم ایرانی با هانی شعبان مدرس منطقه ای از سوریه در خلال اجلاس خاورمیانه و شمال آفریقای فدراسیون جهانی اتومبیلرانی، مقرر شد تیم فنی متشكل از مدرس و یا متخصص تایم گیری فدراسیون جهانی اتومبیلرانی جهت نصب و آموزش استفاده از دستگاه ویژه تایمگیری به ایران اعزام شود.
این دستگاه سال قبل بعنوان قسمتی از كمك هزینه فدراسیون جهانی اتومبیلرانی در سال ۲۰۱۹ به كشورمان ارسال شد و اعزام مدرس برای نصب و آموزش استفاده نیز قسمتی از قرارداد ایران با فدراسیون جهانی بود كه به سبب تاخیر در ارسال دستگاه محقق نشده بود. بر این اساس مقرر است در آینده ای نزدیك یك مدرس جهانی برای نصب و تدریس این دستگاه پیشرفته به كشورمان سفر كند.


منبع:

1398/11/26
21:14:18
5.0 / 5
4617
تگهای خبر: آموزش , برنامه , تخصص , تدریس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی