رونالدینیو با پاسپورت جعلی بازداشت شد

رونالدینیو با پاسپورت جعلی بازداشت شد به گزارش لوازم ورزشی ورزش سه نوشت: به گزارش رسانه های آمریكای جنوبی، رونالدینیو، اسطوره فوتبال برزیل در صورتیكه قصد داشته با پاسپورت جعلی به پاراگوئه سفر كند در این كشور بازداشت شده است.


رسانه های آمریكای جنوبی اعلام نمودند رونالدینیو اسطوره فوتبال برزیل در صورتیكه قصد داشته با پاسپورت جعلی به كشور پاراگوئه سفر كند در این كشور دستگیر شده است. رونالدینیوی 39ساله روز گذشته چهارشنبه به همراه برادرش روبرتو در محل باشگاه گولف و قایقرانی پاراگوئایو در كشور پاراگوئه دستگیر شده است. وزارت كشور پاراگوئه این خبر را تایید كرده است.
به گزارش روزنامه پاراگوئه ای لاناسیون، در تفتیش اتاق هتل رونالدینیو پاسپورتهایی جعلی پیدا شده كه متعلق به او و برادرش بوده و در این پاسپورت ها ملیت رونالدینیو و برادرش پاراگوئه ای اعلام شده بوده.
رونالدینیو و برادرش از دیشب در این هتل تحت حبس خانگی هستند و انتظار می رود مقامات پاراگوئه امروز جزئیات بیشتری در این زمینه به رسانه ها اعلام كنند. قبل از این در بیانیه انتشار یافته توسط پلیس پاراگوئه اعلام شده بود كه رونالدینیو و همراهانش به دعوت یك كازینودار به پاراگوئه سفر كرده اند. قرار بود رونالدینیو در ایام آینده در پاراگوئه در چند مراسم مختلف شركت كرده و با هوادارانش دیدار كند.
رونالدینیو به سبب مجازاتی كه در سال 2018 در برزیل برای او وضع شده هم اكنون فاقد پاسپورت برزیلی است. در سال 2018 یك دادگاه در برزیل حكم داد كه این اسطوره فوتبال كشور به همراه برادرش در سال 2015 در دریاچه گویابا بدون دریافت پروانه های لازم مبادرت به تله گذاری غیرقانونی برای صید ماهی كرده اند و بنا بر این آنها را مبلغ 8.5 میلیون دلار جریمه كرد. وقتی رونالدینیو از پرداخت این مبلغ خودداری كرد، دادگاه عالی برزیل پاسپورت او را توقیف نمود و بنا بر این است كه او فعلا فاقد پاسپورت برزیلی است و عملا نمی تواند كشورش را ترك كند.
جالب اینجا است كه با اینكه رونالدینیو به سبب نداشتن پاسپورت برزیلی قادر به ترك این كشور نیست، او سال قبل از طرف دولت برزیل بعنوان یكی از سفیران توریسم برزیل انتخاب شده است.

254 43

1398/12/16
21:45:15
5.0 / 5
3895
تگهای خبر: باشگاه , دیدار , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی