اعتراض رسمی ایران به فدراسیون جهانی درباره ناداوری علیه بهداد سلیمی

اعتراض رسمی ایران به فدراسیون جهانی درباره ناداوری علیه بهداد سلیمی لوازم ورزشی اعتراض رسمی ایران به فدراسیون جهانی درباره ناداوری علیه بهداد سلیمی


به گزارش تسنیم؛ علی مرادی در مورد كسب عنوان قهرمانی تیم ملی وزنه برداری كشورمان در مسابقات جهانی اظهارداشت: خوشحالیم كه برای نخستین بار در تاریخ قهرمان جهان شدیم و در روز مبعث پیامبر اكرم (ص) این قهرمانی را به مقام معظم رهبری و خانواده شهدا و مردم عزیز تقدیم می كنیم.
وی اضافه كرد: ماه ها برای قهرمانی در مسابقات جهانی و كسب مدال سعی كردیم و هر ۸ وزنه بردار با غیرت ایرانی جنگیدند و تمام تلاش خویش را انجام دادند. ما از ابتدا هم برای قهرمانی سعی كردیم و خوشحالیم كه این مهم رخ داد و مدال های خوشرنگی را بدست آوردیم.
رئیس فدراسیون وزنه برداری كشورمان تصریح كرد: بعد از بازگشت تیم نقاط ضعف و قدرت را بررسی می كنیم و هرچند با كمك وزارت ورزش و جوانان به اهدافمان نزدیك شدیم اما باید بازهم با برنامه پیش برویم تا چنین افتخارآفرینی هایی ادامه داشته باشد.
مرادی در ارتباط با ناداوری علیه سلیمی در سنگین وزن عنوان كرد: اعتراض خویش را به فدراسیون جهانی اعلام می كنیم اما باید با روشی منطقی و بدون هیاهو كار را پیش ببریم تا در فضایی خوب به نتیجه برسیم.
وی ادامه داد: این مسابقات حائز نكات زیادی بود كه مدال هاشمی برای اولین بار در وزن 105 كیلو، بازگشت علی حسینی به وزنه برداری، ركوردشكنی مرادی، غیرت رستمی و جنگ مردانه سلیمی و نفرات جوان ما همچون این موارد است.
43 43

1396/09/15
11:41:46
5.0 / 5
5348
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی