حسین رضازاده:

هدفم تداوم موفقیت هاست

هدفم تداوم موفقیت هاست لوازم ورزشی: حسین رضازاده سرپرست انجمن پارا وزنه برداری درباره اهداف این انجمن توضیحاتی ارائه داد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، حسین رضازاده سرپرست انجمن پارا وزنه برداری كشورمان در گفتگو با وب سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان كرد: در سال های گذشته بوسیله اردوهای مشترك یا حضور در مسابقات مختلف بین المللی از نزدیك، تمرینات و فعالیت ملی پوشان پارا وزنه برداری را دیده بودم و با توجه به این كه به شكلی با آنها هم رشته هستم، سرپرستی انجمن را پذیرفتم تا توفیق خدمت به جامعه ورزش جانبازان و معلولین را داشته باشم.
پارا وزنه برداری از رشته های عنوان دار ورزش ایران است
وی افزود: پارا وزنه برداری از رشته های عنوان دار و صاحب مدال ورزش ایران در میادین جهانی، بین المللی و آسیایی است. ما هم تلاش می نماییم با كمك مسئولان كمیته ملی پارالمپیك، فدراسیون و پیشكسوتان این رشته برنامه ریزی دقیقی را در امتداد تداوم موفقیت تیم ملی و انجمن داشته باشیم.
برای رشد بخش بانوان برنامه ریزی خواهیم كرد
رضازاده اضافه كرد: خوشبختانه سال قبل با زحمات مسئولان فدراسیون و انجمن، بخش بانوان راه اندازی و مسابقات قهرمانی كشور آن انجام شد و به طور قطع هم برنامه ریزی دقیقی خواهیم داشت تا پارا وزنه برداری بانوان رشد و گسترش داشته باشد.
سیامند رحمان قهرمان بزرگ پارا وزنه برداری بود
سرپرست انجمن درباره مرحوم سیامند رحمان عنوان كرد: او قهرمان بزرگ پارا وزنه برداری بود كه ركوردهای افسانه ای را در مسابقات جهانی و پارالمپیك ثبت نمود و زمانی كه خبر از دست دادن رحمان را شنیدم بسیار ناراحت و متاسف شدم چونكه مطمئنم می توانست در پارالمپیك توكیو نیز ركورد تاریخی را ثبت كند.
فضا را برای رشد استعدادهای این رشته مهیا می كنیم
وی اشاره كرد: تمام تلاشم این خواهد بود تا فضا را برای رشد استعدادهای پارا وزنه برداری مهیا نماییم تا در آینده سیامند رحمان های زیادی در تیم ملی داشته باشیم كه ركورد دنیا را به نام كشورمان ایران ثبت می كنند.
سرپرست انجمن پارا وزنه برداری در آخر اظهار داشت: از محمود خسروی وفا ریاست كمیته ملی پارالمپیك و سید محمد شروین اسبقیان ریاست فدراسیون تشكر می كنم و امیدوارم كه بتوانیم در آینده باز هم شاهد موفقیت های انجمن و تیم ملی باشیم


منبع:

1399/01/31
22:10:52
5.0 / 5
2922
تگهای خبر: المپیك , برنامه , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی