با توجه به نتایج عمل جراحی؛

علیرضا كریمی از یك ماه دیگر استارت می زند

علیرضا كریمی از یك ماه دیگر استارت می زند لوازم ورزشی: مدعی وزن 97 كیلوگرم تیم ملی كشتی آزاد باتوجه به عمل جراحی زانوی مصدومش می تواند با نظر پزشكان از یك ماه دیگر تمرین با وزنه را آغاز كند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، علیرضا كریمی كه سال قبل در رقابتهای كشتی آزاد جام باشگاه های جهان گرفتار مصدومیت شدید از ناحیه زانو شد، اخیرا پای خود ره به تیغ جراحان سپرد و روند درمانی تازه ای را شروع كرد.
مصدومیت دارنده مدال های نقره و برنز كشتی آزاد از ناحیه ACL (رباط صلیبی) زانوی چپ بود كه ابتدا با اقدامات ویژه PRP تحت درمان قرار گرفت، اما تعویق المپیك موجب شد كریمی در آخرین روز از فروردین توسط دكتر كیهانی تحت عمل جراحی قرار گیرد.
دكتر كیهانی بعد از انجام عمل جراحی این آزادكار عنوان دار كشورمان كه همچنان برای حضور در المپیك تلاش می كند اعلام نمود وی می تواند تا هفت ماه دیگر به آمادگی ایده آل برسد و تمرینات همیشگی خودرا آغاز كند.
بدین ترتیب مشخص شد مدعی كسب دوبنده وزن ۹۷ كیلوگرم كشتی آزاد می تواند در زمان باقیمانده تا المپیك خودش را به شرایط ایده آل برساند. هر چند كریمی تا هفت ماه دیگر از انجام تمرینات سنگین و اصلی كشتی منع شده، اما با نظر پزشكان و همین طور نتایج مطلوب عمل جراحی می تواند از حدود یك ماه دیگر تمرین با وزنه و دوچرخه را استارت بزند.
علیرضا كریمی پیش از عمل جراحی نیز از تمرینات دور نبود و در زمان تعطیلی اردوهای تیم ملی به سبب شیوع ویروس كرونا به انجام تمرینات انفرادی در شهر كرج می پرداخت. به هر حال تعویق المپیك فرصتی مناسب برای او بوجود آورد تا بتواند زانوی خودرا جراحی كند و با آمادگی جسمی و روحی بهتری مهیای المپیك شود.


منبع:

1399/02/04
13:58:39
5.0 / 5
2987
تگهای خبر: المپیك , باشگاه , پزشك , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی