در گزارش لوازم ورزشی عنوان شد

بررسی اولیه پرونده ۷ ورزشكار دوپینگی انجام شد

بررسی اولیه پرونده ۷ ورزشكار دوپینگی انجام شد لوازم ورزشی: بگفته سخنگوی ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (نادو)، بازنگری و بررسی اولیه در مورد پرونده 7 ورزشكار متخلف انجام شد.رضا سعیدی در گفتگو با خبرنگار مهر با یادآوری اینکه از مجموع تست های به عمل از ورزشکاران در سال ۲۰۱۹ میلادی، اعلام رای در مورد ۶ نمونه مثبت هنوز انجام نشده است، اظهار داشت: اوایل هفته گذشته جلسه بازنگری اولیه در مورد پرونده این ورزشکاران انجام شد تا پس از آن مراحل تکمیلی برای اعلام رای قطعی طی شود.
وی افزود: جلسه بازنگری اولیه بعنوان مرحله نخست از بررسی پرونده ورزشکاران خاطی به این منظور برگزار می گردد که موضوع مثبت بودن نتیجه تست دوپینگ به صورت رسمی به ورزشکار خاطی، نماینده فدراسیون یا باشگاه مربوطه اعلام گردد تا در صورت ضرورت برای دفاعیات احتمالی و ارائه مستنداتی در خصوص عدم دوپینگ یا دوپینگ ناخواسته اقدام گردد. بعضاً هم دوپینگ شان به خاطر مصرف دارویی خاص - با مجوز پزشک - مثبت می شود که باید مستندات آنرا عرضه کنند.
سخنگوی ستاد ملی مبارزه با دوپینگ اشاره کرد: در جلسه بازنگری اولیه پرونده این ۶ ورزشکار که در محل نادو برگزار شد، پرونده ورزشکاری که تست دوپینگ آن امسال میلادی مثبت اعلام شده نیست بررسی گردید.
وی اشاره کرد: به خاطر گستردگی شیوع کرونا، آنالیز تست دوپینگ ورزشکاران متوقف شده بود. اما اخیراً هر ۱۴۹ نمونه ای که امسال میلادی گرفته بودیم برای آلمان و قطر ارسال شد. قطری ها هنوز در مورد ۵۹ نمونه ای که در اختیارشان گذاشته شده، هیچ اعلام رایی نداشته اند اما آلمانی ها بخش عمده ای از تست ها را آنالیز و نتایج را مشخص کرده اند. یکی از این نتایج مثبت تشخیص داده شده است.
سعیدی از اشاره به رشته ۷ ورزشکار خاطی امتناع کرد و اظهار داشت: به زودی روند بررسی پرونده این ورزشکاران برای اعلام رای به نتیجه نهایی می رسد.


منبع:

1399/02/26
14:21:51
5.0 / 5
2843
تگهای خبر: باشگاه , پزشك , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی