اطلاعیه باشگاه پرسپولیس جهت استفاده از اسم رسانه ای پرسپولیس

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس جهت استفاده از اسم رسانه ای پرسپولیس به گزارش لوازم ورزشی باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود: فعالان حوزه رسانه ای در عرصه های مختلف با اسم این باشگاه باید نسبت به دریافت مجوز بهره برداری از این باشگاه اقدام نمایند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، بی تردید، پرطرفدارترین تیم، پر مخاطب ترین هم بشمار می رود. همین مسئله سبب ظهور و حضور رسانه های رسمی و غیر رسمی هواداری در عرصه مطبوعاتی و دیجیتال، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی شده است.
این باشگاه ضمن ارزش نهادن به فعالیت روزنامه ها، سایت ها، کانال ها و صفحات شبکه های اجتماعی که در قامت هواداری و پشتیبانی از تیم محبوب خود فعالیت می نمایند، اعلام و تاکید می نماید؛ غیر از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کانال رسمی باشگاه پرسپولیس در تلگرام، صفحات اختصاصی خود در توییتر و اینستاگرام و اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس، هیچ ارگان رسانه ای رسمی دیگری در چارچوب جراید، سایت های خبری، کانال های تلگرامی، توییتر و اینستاگرام ندارد.
بر همین اساس، همان گونه که در سنوات گذشته در چارچوب اطلاعیه ها و بیانیه ها اعلام شده بود، فعالیت رسانه ای مکتوب، دیجیتال و صوتی و تصویری یا هر عنوان دیگری تحت نام گذاری «پرسپولیس» فقط با دریافت مجوز رسمی از جانب شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس، امکانپذیر است و در غیر این صورت، گذر از حقوق قانونی این باشگاه خواهد بود.
بر این اساس، باشگاه پرسپولیس در جهت صیانت از حقوق مادی و معنوی این باشگاه و ساماندهی فضای رسانه ای حوزه پرسپولیس، اقدامات حقوقی و قانونی انجام خواهد داد.
ضروری است فعالان حوزه رسانه ای در عرصه های مختلف با نام «پرسپولیس» نسبت به دریافت مجوز بهره برداری از این نام که بر مبنای ثبت شرکت ها و ثبت علائم تجاری به صورت انحصاری در اختیار این باشگاه است، اقدام نمایند یا نسبت به تغییر نام مبادرت کنند.

1399/03/06
23:52:51
5.0 / 5
3068
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی