استقلال و پرسپولیس در خطر؛

خبر بد برای فوتبال ایران

خبر بد برای فوتبال ایران لوازم ورزشی: روزنامه الاقتصادیه عربستان آگاهی داد كنفدراسیون فوتبال آسیا مجوز هر باشگاهی كه در فیفا محكوم شود را لغو می كند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، روزنامه الاقتصادیه عربستان از تصمیم جدی کنفدراسیون آسیا و بیشتر شدن سخت گیری ها در رابطه با مباحث مالی باشگاه ها آگاهی داده است.
این روزنامه اعلام نمود: «کنفدراسیون فوتبال آسیا می خواهد هر باشگاه آسیایی را که به سبب شکایت بازیکنان و مربیان خود به خاطر عدم دریافت یا تاخیر در دریافت مطالباتش در فیفا جریمه می شود از اعطای مجوز حرفه ای برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم کند.»
ماجرای اسفبار بدهی باشگاه های ایران به مربیان و بازیکنان داخلی و خارجی بر هیچکس پوشیده نیست. تقریباً بیشتر بازیکنان و مربیان خارجی پس از اتمام قراردادشان به سبب عدم دریافت مطالبات در موعد مقرر به فیفا شکایت می کنند و باشگاه های ایران بویژه استقلال و پرسپولیس دراین زمینه رکورددار هستند. بازیکنان و مربیان داخلی هم که دستشان به جایی بند نیست در صورتیکه خوش شانس باشند پس از چند سال می توانند مطالبات خودرا زنده کنند.
کنفدراسیون فوتبال آسیا چند سالی است که در رابطه با مسایل مالی باشگاه ها سخت گیری هایی را سازماندهی کرده و هر سال بر این سخت گیری ها اضافه می کند. یکی از تاکیدات کنفدراسیون فوتبال آسیا که طی دو سال قبل باشگاه های ایران را به دردسر انداخت صدور مجوز حرفه ای به شرط بستن پرونده های مالی در مجامع قضایی یا گرفتن رضایت شاکیان بود. استقلال و پرسپولیس دو تیمی بودند که قسمتی از مطالبات گذشته خودرا با این فشار پرداخت کردند تا از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حذف نشوند.


منبع:

1399/03/10
22:59:33
5.0 / 5
2495
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی