صالحی امیری:

ورزش ایران دراوج كسب سهمیه المپیك متوقف گردید

ورزش ایران دراوج كسب سهمیه المپیك متوقف گردید لوازم ورزشی: رئیس كمیته ملی المپیك اصرار كرد كه شیوع ویروس كرونا ورزش ایران را در اوج كسب سهمیه المپیك متوقف كرد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، سید رضا صالحی امیری بامداد امروز یکشنبه در بازدید از فدراسیون بوکس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما امسال پس از کرونا تصمیم گرفتیم به همراه اعضای هیات اجرایی از نزدیک در فدراسیون ها حاضر شویم و با مسائل و مشکلات آنها آشنا شویم. کرونا شوکی به ورزش ما که در اوج کسب سهمیه المپیک بود وارد کرد و توقف جدی به وجود آمد و شرایط جدیدی به مجموعه ورزش قهرمانی تحمیل کرد. این فضا نیاز به مدیریت دارد، هم مدیریت شرایط بحران و هم عبور برای آمادگی های جدید همچون آمادگی های بدنی.
صالحی امیری افزود: پیش بینی می نماییم سهمیه ما بین ۶۰ تا ۷۰ سهمیه باشد که تا الان حدود ۷۵ درصد آنرا کسب کردیم. یکی از رشته های امیدوار کننده برای آینده المپیک بوکس است. بوکس با تلاش و جدیت ثوری و همکاران و مجموعه قهرمانان و پیشکسوتان با کسب دو سهمیه المپیک نشان داد ظرفیت خوبی دارد. البته رقبای جدی هم در منطقه و هم در جهان دارد. بوکس با چند مشکل جدی مواجه می باشد و نخستین مسئله مدیریتی بود که شرایط پر تنشی داشت که به ثبات رسید و ثوری موفق شد مجموعه را مدیریت کند.
رئیس کمیته ملی المپیک افزود: نکته بعدی استقرار ثابت بوکس در یک مجموعه است. بوکس سالن و فضای اداری ساختمانی در مجموعه آزادی دارند که نیمه تکمیل است و باید کمک نماییم تا صاحب یک مجموعه مستقل شود اما تا آن زمان تعهد داریم که کمک نماییم.
وی اضافه کرد: هم اکنون ورزشکاران در سالن شماره ۹ تمرین می کنند. هماهنگی هایی با دانشگاه علوم و تحقیقات انجام دادیم که مجموعه ورزشی خوبی در ارتفاعات بالای ۱۸۰۰ متر دارند که از آن استفاده گردد. حمایت های مالی و منابع بودجه ای و نیاز به مربی و سرمربی نکته بعدی است که باید به آن توجه گردد.
وی بیان کرد: نخستین بار لیگ را فعال کردند که ان شاالله قول دادند مسابقات خوبی اجرا شود و به کشف استعدادها بیانجامد.
صالحی امیری اشاره کرد: بوکس درفضای فعلی بیش از هر چیز به آرامش و ثبات احتیاج دارد. باید همه همچون رسانه ها از حاشیه پرهیز کنند. بوکس امروز به ثبات نیاز دارد و باید همه انرژی برای المپیک توکیو باشد. دو سهمیه کسب شده و احتمال افزایش آن هم وجود دارد.
وی افزود: حضور ما در این مجموعه اعلام پشتیبانی از مجموعه بوکس است و باید بعنوان وظیفه این حمایت را داشته باشیم. در آکادمی ملی المپیک در حال بازسازی هستیم و همه موارد در حال نوسازی و تغییر و تحول است. هم اکنون لازم است تا فدراسیون های رزمی در سالن شماره ۹ تمرین کنند. لازم است تا فضای جدیدی داشته باشیم تا تمرینات در آن صورت گیرد. اینکه ما بگوییم این فضا در اختیار یک فدراسیون قرار گیرد خارج از منطق است. کل فضای مجموعه در اختیار کمیته ملی المپیک در اختیار همه فدراسیون هاست.


منبع:

1399/04/01
15:35:51
5.0 / 5
2723
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی