جزیده :

شرایط خوبی برای لیگ والیبال نیست

شرایط خوبی برای لیگ والیبال نیست به گزارش لوازم ورزشی سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد اظهار داشت: شرایط خوبی برای برگزاری لیگ برتر والیبال وجود ندارد.عظیم جزیده در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آغاز به کار رقابت های لیگ برتر والیبال اظهار داشت: «باید»ی در برگزاری رقابت ها در کار نیست. اگر باشد باید تدابیر شدید پروتکل های بهداشتی اعمال شود. هم اکنون با عنایت به وضعیت قرمز خیلی از شهرها، شرایط خوبی برای برگزاری لیگ وجود ندارد. متأسفانه در این زمان ۱۰ تن از دوستانم را بر اثر این بیماری از دست داده ام. شرایط شهر گنبدکاووس اصلاً خوب نیست. شاید برخی هم اکنون متوجه وخامت مبحث نباشند و زمانی که خودشان به این بیماری مبتلا شوند، درک کنند.
سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس افزود: به نظرم اگر مقرر است رقابت های لیگ برگزار شود، باید با تدابیر شدید پروتکل های بهداشتی باشد. این را هم باید در نظر بگیریم که برگزاری تمرینات در چنین شرایطی بر وفق مراد مربیان است. آیا بازیکنان با تمرکز بالا تمرین می کنند؟ خیر این طور نیست؛ همه استرس دارند، آواز دهُل شنیدن از بیرون خوش است. تماشای تصاویر تمرینات نمی تواند مبین تمرکز بالای تمرینات باشد.
وی در ادامه درباره شرایط آماده سازی تیم والیبال گنبد اظهار داشت: مجوز برگزاری تمرینات را داریم اما هنوز آغاز به کار نکرده ایم. حدود دو ساعت جلسات در باشگاه را برگزار می نماییم که درباره آغاز تمرینات تصمیم گیری نماییم. مبحث این است که بازیکنان بعد از برگزاری تمرین در کجا رفت وآمد می کنند؟ اگر می توانستیم در یک کمپ تمرینات را برگزار نماییم، شرایط بهتر بود.
جزیده تاکید کرد: فدراسیون باید جلسه فوری برگزار کند تا درباره برگزاری لیگ، برنامه ها و راهکارهای خویش را عرضه نماید. امکان دارد در زمان برگزاری مسابقات، تیم ها بازیکنان خویش را به علت مبتلا شدن به بیماری، چند هفته ای در اختیار نداشته باشند. باید عمیق تر فکر نماییم. ما هم علاقه مند هستیم مسابقات برگزار گردد که مربیان و بازیکنان قراردادهای خویش را دریافت نمایند اما به چه قیمتی؟ اگر برگزاری لیگ کنترل نشود، شرایط وخیم تر خواهد شد. به هر حال تیم ها در رفت وآمد هستند و امکان دارد برخی بازیکنان ناقل باشند. انگیزه ای برای ادامه تمرینات نداریم.
سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس اضافه کرد: باید با استانداردها پیش برویم، اگر وضعیت شهرها قرمز است، تعطیل کنیم؛ مهم سلامت جامعه است. ما تافته جدا بافته از مردم نیستیم. چه اتفاقی می افتد یک سال مسابقات برگزار نشود؟ ای کاش ادامه مسابقات سال قبل که نیمه تمام ماند، بدون حضور تماشاگر برگزار می کردیم. ما نباید تنها به فکر خودمان باشیم چون که علاقه مند هستیم مسابقات برگزار شود، اما در چه شرایطی؟ حتما باید یک بازیکن فوت شود؛ در چنین شرایطی، آیا مربیان پاسخگو هستند؟


منبع:

1399/04/23
12:10:18
5.0 / 5
2219
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی