رییس سازمان بسیج شهرداری تهران خبر داد:

اجرای طرح نذر ۱۱۰ قربانی به مناسبت عید قربان

اجرای طرح نذر ۱۱۰ قربانی به مناسبت عید قربان به گزارش لوازم ورزشی رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران از اجرای طرح نذر۱۱۰ قربانی به مناسبت عید قربان اطلاع داد و اظهار داشت: جامعه هدف ما در این طرح، كارگران شهرداری تهران، رانندگان تاكسی و اتوبوس نیازمند است.


به گزارش لوازم ورزشی به نقل از ایسنا، مجتبی سالک رازی در اینباره اظهار داشت: به نیت رفع بلا از کشور و سلامتی مدافعان سلامت و شکست ویروس کرونا، این طرح همزمان با دهه ولایت و با همکاری بسیجیان شهرداری تهران انجام می شود.
رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران اظهار داشت: این طرح در جهت تاکید مقام معظم رهبری در خصوص ادامه طرح کمک مومنانه، مواسات و همدلی و با هدف خدمت رسانی به خانواده های نیازمند و هموطنان صدمه دیده برگزار می گردد.

سالک خاطرنشان کرد: جامعه هدف ما در این طرح، کارگران شهرداری تهران، رانندگان تاکسی و اتوبوس نیازمند است که توسط حوزه های بسیج شناسایی شده اند.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، وی تصریح کرد: این کار با رعایت پروتکل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و با حضور نماینده وزارت بهداشت و درمان انجام و میان نیازمندان توزیع خواهد شد.
منبع:

1399/05/07
15:19:13
5.0 / 5
2701
تگهای خبر: سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی