برای رفع خطر آرای انضباطی؛

اعلام آخرین وضعیت پرداخت مطالبات برانكو از طرف باشگاه رپسپولیس

اعلام آخرین وضعیت پرداخت مطالبات برانكو از طرف باشگاه رپسپولیس باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای آخرین وضعیت پرداخت مطالبات سرمربی پیشین این تیم و دستیارانش را تشریح نمود.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس در امتداد اقدامات خود برای بستن پرونده مالی برانکو و دستیاران وی و اجرای آرای صادره از طرف فیفا، در ایام گذشته مبادرت به ارسال نامه به فیفا برای انجام تعهدات مالی خود نسبت به زلاتکو ایوانکوویچ و ایگور پانادیچ از محل درآمدهای خود نزد فیفا کرده است.
این اقدام باتوجه به پذیرش این درخواست از طرف فیفا در دیگر موارد انجام شد. باشگاه پرسپولیس، همین طور برای اجرای آرای صادره از طرف فیفا، روز سه شنبه، مبادرت به واریز ۵ درصد سود سالیانه به حساب این دو مربی در عمان کرده است.
باشگاه پرسپولیس، روز چهارشنبه نسبت به پرداخت کامل مطالبات مارکو استیلینوویچ برمبنای رای فیفا به حساب وی در عمان نمود.
همچنین روز گذشته و امروز در دو قسمت، قسمتی از قرارداد برانکو ایوانکوویچ به حساب ایشان در عمان واریز شد. البته این احتمال وجود دارد که باتوجه به تعطیلی چند روزه در کشور عمان تا روز یک شنبه، این رقم ها در حساب برانکو ایوانکوویچ و مارکو استیلینوویچ با چند روز تاخیر قابل مشاهده باشد.
باشگاه پرسپولیس همین طور در نظر دارد باتوجه به پیش بینی اعتبار لازم، باقی مطالبات سرمربی پیشین سرخپوشان را در چند روز آینده به حساب وی واریز نماید.
باشگاه پرسپولیس همین طور روز گذشته با ارسال نامه ای به کمیته انضباطی فیفا، ضمن تشریح اقدامات خود در اجرای آرای صادره از طرف فیفا، رسید پرداخت های انجام شده و همین طور مکاتبات با فدراسیون جهانی فوتبال در رابطه با زلاتکو و ایگور را ارسال کرد.

1399/05/16
23:12:49
5.0 / 5
2109
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی