مدیرعامل شركت شهر سالم:

مراجعه ۱۳هزار نفر به درمانگاه های شهرداری تهران در موج نخست كرونا

مراجعه ۱۳هزار نفر به درمانگاه های شهرداری تهران در موج نخست كرونا مدیرعامل شركت شهر سالم از 13هزار نفر مراجعه كننده به درمانگاه های شهرداری تهران در موج نخست این بیماری خبرداد.


به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، به مناسبت روز پزشک، رضا جلالی مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران همراه با تعدادی از مدیران این اداره کل با حضور در ساختمان مرکزی شرکت شهر سالم ضمن دیدار با حمید چوبینه، از اعضای ایثارگر این شرکت تقدیر کردند. در این دیدار، مدیرعامل شرکت شهر سالم در سخنانی اظهار داشت: ایثار و جوانمردی رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی الگویی برای پزشکان و کادر درمان کشور است که در بحران کرونا این سرمایه اخلاقی به کار آمد و پزشکان و پرستاران ما ایثاری از جنس دلاوران دفاع مقدس از خود به نمایش گذاشتند.
وی ادامه داد: وظیفه خود می دانم از همکاران عزیزم در شرکت شهر سالم که در ماه های گذشته ایثارگرایانه برای سلامتی کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران و همین طور شهروندان تهران تلاش و کوشش وافری کردند، تشکر کنم. خصوصاً عزیزان پزشک، پرستار و کادر درمان که در طول سال خصوصاً در دوره شیوع عالم گیر ویروس کرونا بعنوان قسمتی از کادر درمان کشور تلاش فداکارانه ای در درمانگاه های شرکت شهر سالم انجام دادند. مدیرعامل شرکت شهر سالم تصریح کرد: در ایام ابتدایی شیوع ویروس کرونا که وحشت این بیماری جامعه را فراگرفته بود و برخی مراکز درمانی از پذیرش موارد مشکوک حذر داشتند، درهای درمانگاه های ما به روی همه بیماران باز بود و حتی سرریز بیمارستان های اصلی پایتخت چون مسیح دانشوری به این مراکز فرستاده می شدند. چوبینه اظهار داشت: تنها در موج اول شیوع کرونا، ۱۳ هزار نفر مراجعه کننده به درمانگاه های شهرداری تهران خدمات در رابطه با تشخیص و درمان کرونا را دریافت نمودند. این منهای کارهای اورژانس شرکت شهر سالم می باشد که در بسیاری موارد به منزل بیماران عضو خانواده شهرداری تهران می رفتند و پیگیر درمان آنها می شدند. وی ادامه داد: بخش بهداشت و پیشگیری شرکت شهر سالم نیز دستورالعمل ها و آموزش های پیشگیری را تنظیم و منتشر نمودند و تمامی افراد شاغل در شهرداری تهران را نیز مورد غربالگری کرونا قرار دادند.
در ادامه این جلسه که با حضور تعدادی از پزشکان ایثارگر شرکت شهر سالم برگزار شد، مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران در سخنانی اظهار داشت: بیشتر قریب به اتفاق ۴۶ پزشک شاغل در شهرداری تهران در شرکت شهر سالم فعالیت می نمایند و از این جهت بر خودمان فرض می دانیم که هر سال با حضور در شرکت شهر سالم در سالروز تولد حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک از این عزیزان تقدیر و تشکر نماییم. جلالی پزشکان را پرچمداران دفاع از پایتخت دانست و اظهار داشت: ما باید به خدمت گزاری عاشقانه شما به خلق اقتدا نماییم. وی با یادآوری یاد و خاطره شهید دکتر وریجی، افزود: پس از جنگ، کسانی بودند که در کشور با رفتار و مسئولیت پذیری خود فرهنگ ایثارگری را زنده نگه می داشتند. یکی از این اقشار، پزشکان بودند که من آنها را پرچمداران «ایثارگری اجتماعی» می دانم. مدیرکل ایثارگران شهرداری تهران با اشاره به اینکه شاهد میزبانی متواضعانه مردم در درمانگاه های شرکت شهر سالم در ایام اوج کرونا بوده است، اظهار داشت: مراکز ۱۸ گانه شرکت شهر سالم هم پایه بیمارستان های بزرگ و مراکز درمانیِ زیر نظر نیروهای مسلح، سازمان تامین اجتماعی و وزارت بهداشت، خدمات باکیفیت به همه مراجعان ارائه می دهند. وی ادامه داد: اینکه شرکت شهر سالم با حس مسئولیت پذیری به سراغ تک تک مؤسسات وابسته، مناطق، ادارات کل و معاونت های شهرداری تهران رفت و تمامی پرسنل ابرسازمانی چون شهرداری تهران را غربالگری کرد، قابل تقدیر و تجلیل است. جلالی با اعلان اینکه قسمتی از مقبولیت شهرداری تهران نزد مردم در دور اخیر مدیریت شهری به خاطر خدمات مختلف شرکت شهر سالم می باشد، افزود: من همیشه بوسیله پرتال، کارهای شرکت شهر سالم را رصد می کنم و از موارد آموزشی که ارائه می شود برای اداره کل ایثارگران بهره می برم. از جمع صمیمی و تلاشگر شما که زیر نظر مدیرعامل کوشا و ایثارگر، جناب آقای دکتر چوبینه فعالانه کوشش می کنید، کمال تشکر را دارم.

1399/06/09
13:46:13
5.0 / 5
1772
تگهای خبر: آموزش , پزشك , خدمات , دیدار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی