یحیی گل محمدی:

از هدایت پرسپولیس استعفا می دهم

از هدایت پرسپولیس استعفا می دهم به گزارش لوازم ورزشی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اعلان اینكه از شنیدن دروغ در این باشگاه خسته شده است، اظهار داشت: پس از اختتام لیگ قهرمانان آسیا از پرسپولیس جدا می شوم.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس به خبرنگاران اظهار نمود: هفته پیش تمریناتمان را بعد از چند روز استراحت شروع کردیم. درگیر نقل و انتقالات بودیم. بازی ها تمام شده بود و ما باید خودمان را برای لیگ قهرمانان آماده می کردیم.
گل محمدی درباره عملکرد نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: دو ماموریت داشتیم. ابتدا اینکه بازیکنان فعلی تیم را حفظ نماییم که برخی از آنها در طول فصل جدا شدند. خرید هایی هم باید می داشتیم. در طول فصل بیرانوند و آنتونی استوکس رفتند. چندروز قبل ترابی و امروز هم علیپور. ما جای این بازیکنان، خریدهایی داشتیم و فهرست خروج آنچنانی هم نداشتیم.
وی افزود: بیشتر تمرینات ناقص بود و انرژی زیادی از ما گرفت. گویا مشکل بشار رسن هم برطرف شده و مقرر است سر تمرین بیاید. بازیکنان خیلی خوبی نظیر ترابی و علیپور را از دست دادیم. دوست داشتیم با آنها در لیگ قهرمانان آسیا باشیم اما این اتفاق نیفتاد. از زحمات انها هم تشکر می کنم. به هر حال یکسری مشکلات موجب شد تا نتوانیم با تیم باشیم.
سرمربی سرخپوشان پایتخت راجع به مشکلات این تیم اشاره کرد: نمی خواهم خاطر هواداران را ناراحت کنم اما برخی مشکلات قابل گفتن نیست. هنوز تمرینی که باید با تمام بازیکنان انجام دهیم را برگزار نکردیم. با وجود تمام نامه هایی که از دو ماه پیش داشتم و گفتم بحث ماندن بازیکنان حل شود تا بعد از اتمام لیگ برتر و جام حذفی تمرکز تیم روی تمرینات باشد اما اینقدر دیر جنبیدیم و معطل کردیم که این اتفاقات افتاد. باید با تیم ناقص تمرین نماییم. یک هفته دیگر بازی داریم ولی تمرین کاملی نکردیم.
گل محمدی تصریح کرد: رقیبان ما بازیکنان برزیلی گرفته اند. باید رقابت نماییم. یکسری مشکلات پیش پا افتاده داریم که هنوز حل نشده است. تنها چیزی هم که در طول این مدت شنیده ام دروغ بوده است. فردا هم نامه عدم همکاری خودم را به باشگاه ارائه می دهم و پس از لیگ قهرمانان آسیا احیانا از این تیم جدا می شوم. بخاطر هواداران می روم. واقعا خودم از این همه دروغ خسته شده ام.
وی درباره اینکه مخاطب او از دروغگو بودن چه کسی است؟ اظهار داشت: آن کس که باید بفهمد می فهمد. به بازیکن جدید تیم قرار بود امروز پرداختی داشته باشند ولی متاسفانه این کار را نکردند. بازیکن از جیب خودش رفته است پول رضایتنامه داده و ذهنش درگیر این مسائل است. اینگونه نمی توان کار کرد. من اینگونه نمی توانم کار کنم. من حرفی از اسپانسر نزدم. آنها خودشان می دانند. باید بیایند و بگویند چرا اینگونه می کنند.
گل محمدی درباره تاخیر بازیکنان برای حضور در چمن تمرین اظهار داشت: دیدید دیر بر سر تمرین آمدند؟ قرار بود با بازیکنان تسویه کنند. هفته پیش آقای رسول پناه آمد و قول داد اما متاسفانه به حرفش عمل نکرد.
وی درباره اینکه آیا بازیکنی را خواسته که جذب نشده باشد؟ اشاره کرد: وارد این بحث نمی شوم. در نقل و انتقالات خیلی ضعیف ظاهر شدیم. بجای اینکه به فکر تمرین باشیم مدام به فکر نقل و انتقالات هستیم.
گل محمدی درباره اینکه رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس گفته موضع من با بازیکنان یکی است و آنها از جای دیگر ناراحت هستند، اضافه کرد: وقتی من مدیر یک تیم می شوم می دانم پرسپولیس مشکل دارد. اینکه فرد دیگری آمده و مشکلات زیادی درست کرده دلیل نمی گردد مشکلات را حل کند. او اختیار دارد و باید بتواند درآمدزایی کند. ما در طول این مدت فقط دروغ شنیدیم و متاسفانه هیچ کس تمرکز تمرینی ندارد.
وی اشاره کرد: مدیریت تیم باید جوابگوی بازیکنان باشند. نمی توان تیم را رها کرد. اگر هم این حرفها را می زنم دیگر به اختتام رسیده ام.
گل محمدی درباره جلسه با رسول پناه اظهار داشت: با او هم صحبت شده و ایشان هم در جریان است.
سرمربی پرسپولیس درباره احتمال نتیجه گیری های ضعیف تیمش در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا اشاره کرد: به همکارانم در کادرفنی گفتم حالا که قهرمان شده ایم وضع به این شکل است. من و تیمم جانمان را برای نتیجه گیری هم می دهیم اما واقعا شرایط خوبی وجود ندارد.
وی اظهار داشت: اگر اتفاقی بیفتد نخستین نفری که زیر سوال می رود من هستم. من هر روز این اتفاقات را می بینم. تیم های دیگر نتیجه نمی گیرند هم پول می گیرند و هم بازیکن! پس چرا ما مشکل داریم؟
سرمربی سرخپوشان پایتخت درباره احتمال محرومیت پرسپولیس از حضور در نقل و انتقالات تابستانی اظهار داشت: خیلی با بازیکنان صحبت کردیم که آرام باشند اما کاری از دست من بر نمی آید. حالا هر کس می خواهد سرکار باشد باید آنرا حل کند.
وی درباره فهرست خروج این تیم و قرار گرفتن نام محسن ربیع خواه و محمد انصاری در این فهرست، اظهار داشت: محسن ربیع خواه و انصاری مصدوم هستند و این خبر حقیقت ندارد. اوساگونا هم مشکل مالی داشت و رفت.
سرمربی پرسپولیس درباب وضعیت رادوشوویچ دروازه بان این تیم و اینکه آیا او هم در فهرست مازاد است؟ اظهار داشت: رادو دروازه بان تیم است و می ماند.
گل محمدی درباهر نحوه فسخ قرارداد مهدی ترابی اشاره کرد: من از دو ماه پیش نامه زدم و گفتم تکلیف بازیکنانی که بندهای قراردادی دارند را مشخص کنید. از قبل قابل پیش بینی بود روزهایی که با استرس دنبال می نماییم.
سرمربی سرخپوشان درباره احتمال ادامه همکاری خود با پرسپولیس در صورت حل مشکلات اظهار داشت: دوست ندارم کسی به من دروغ بگوید. در این چند وقت خیلی دروغ شنیده ام.
گل محمدی درباره برگزاری ادامه بازی های لیگ قهرمانان آسیا به طور متمرکز اظهار داشت: به هر حال بیماری کرونا وجود دارد و ما از قطری ها ممنونیم که اجازه دادند بازی ها اجرا شود. امکانات خوبی دارند واگر قطر نبود این بازی ها لغو می شود.


منبع:

1399/06/16
22:43:48
5.0 / 5
1642
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی