شهردار منطقه4 خبر داد

رفع خطر گود رها شده در محدوده شمال شرق تهران

رفع خطر گود رها شده در محدوده شمال شرق تهران به گزارش لوازم ورزشی شهردار منطقه 4 تهران از رفع خطر یكی از گودهای پر خطر و بلاتكلیف اطلاع داد و اظهار داشت: به منظور حفظ جان شهروندان، گود 3974 متر مربعی پر خطر و رها شده حاشیه بزرگراه شهید زین الدین ایمن سازی و رفع خطر شد.


به گزارش لوازم ورزشی به نقل از ایسنا، محمد محمددوست با اشاره به دستور شهردار تهران در خصوص توقف پروژه های عمرانی (کمتر از 50 درصد پیشرفت فیزیکی) به سبب محدودیت های مالی و فقدان اعتبار اظهار داشت: به منظور حفظ جان شهروندان و افزایش ایمنی تردد عابران پیاده و همینطور خودرو ها، پروژه واقع در بزرگراه شهید زین الدین تقاطع خیابان هنگام که در سنوات گذشته به منظور راه اندازی مجموعه فرهنگی ورزشی قاسم آباد گودبرداری و رها شده بود با پیگیری های مستمر معاونت فنی و عمرانی و اداره سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری منطقه 4 رفع خطر شده است.

وی با تاکید بر غیر ضروری بودن پروژه مذکور و خطر آفرین بودن آن گود برای شهروندان اضافه کرد: با عنایت به درخواست مکرر شهروندان منطقه 4 بخصوص املاک مجاور زمین یاد شده نسبت به رفع خطر و ایمن سازی آن اقدام شد.

شهردار منطقه 4 مجاورت گود یاد شده با مدرسه شهید ابوالمعالی را یکی از دغدغه های مدیریت شهری در تعیین تکلیف فوری آن عنوان نمود و اظهار داشت: به منظور پیشگیری از بروز حوادث احتمالی برای دانش آموزان و مدارس محدوده این گود رها شده نسب به پر کردن آن اقدام شده است.

وی خاطرنشان کرد: گود مذکور که در مرحله گودبرداری، نیلینگ و اجرای فونداسیون متوقف مانده بود، برابر بررسی های بعمل آمده فوندانسیون و اسکلت شده قبلی قابل استفاده نبوده که با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوص و با هماهنگی اداره کل راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران نسبت به پرکردن آن اقدام شد.

طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4، محمددودست از اعلام آمادگی شهرداری منطقه 4 برای تعریف پروژه ای جدید در محل یاد شده اطلاع داد و اضافه کرد: شهرداری منطقه 4 این آمادگی را دارد تا با مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذار نسبت به تعریف پروژه ای جدید در این مکان اقدام نماید.
منبع:

1399/06/17
19:36:49
5.0 / 5
1999
تگهای خبر: ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی