مهدی عبدی:

حیف بود سانتر بشار را گل نمی كردم

حیف بود سانتر بشار را گل نمی كردم به گزارش لوازم ورزشی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: سانتر بشار رسن در بازی با النصر عربستان اینقدر خوب بود كه واقعا حیف بود آن توپ را به گل تبدیل نمی كردم.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مهدی عبدی در مورد انتخاب گلش به النصر عربستان بعنوان بهترین گل هفته لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خیلی خوشحالم که این گل با ارزش بعنوان بهترین گل هفته انتخاب گردید. باید از همه اعضای کادرفنی و هم تیمی هایم تشکر کنم که به من کمک کردند تا این گل را بزنم. البته سانتر بشار آنقدر خوب بود که واقعا حیف بود اگر این توپ گل نمی شد.
وی در پاسخ به این سؤال که فکر می کردی بتوانی در این بازی حساس روی سر مدافع گرانقیمتی مثل مایکون گل بزنی اضافه کرد: واقعا گل زدن به این تیم سخت بود اما من انگیزه زیادی برای گلزنی در این بازی داشتم. خوشبختانه با همه بازیکنان تلاش زیادی کردیم و این گل حاصل کار تیمی بود. البته پیش از رفتن به ورزشگاه آقای مطهری به من گفت در این بازی گل می زنی و با سر هم گل خواهی زد. خوشحالم که روسفید شدم.
عبدی در مورد اینکه چقدر احتمال می داد این گل بعنوان بهترین گل هفته در آسیا انتخاب گردد افزود: من گل زدم تا پرسپولیس موفق باشد. واقعا به این مسائل فکر نمی کردم ولی اکنون خوشحالم که این گل حساس بعنوان بهترین گل انتخاب شده است.
پرسپولیس قهرمان آسیا می شود؟ مهاجم جوان سرخ پوشان در این خصوص اظهار داشت: بله! چون که نه؟ ما تلاش زیادی کرده و خواهیم کرد و شک نکنید سال جاری قهرمان آسیا خواهیم شد.


منبع:

1399/07/16
14:06:48
5.0 / 5
1319
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی