ابراز امیدواری معاون وزیر ورزش به كسب سهمیه المپیك در ژیمناستیك

ابراز امیدواری معاون وزیر ورزش به كسب سهمیه المپیك در ژیمناستیك معاون وزیر ورزش با تاكید بر حمایت وزارت ورزش از ژیمناستیك ابراز امیدواری كرد كه این رشته برای المپیك توكیو صاحب سهمیه شود.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزشی جوانان، مهدی علی نژاد در مجمع سالیانه فدراسیون ژیمناستیک از زحمات رئیس این فدراسیون در ضمن یکسال اخیر در رابطه با ارتقا و توسعه ژیمناستیک ایران تشکر کرد و گفت: ژیمناستیک یک رشته با اهمیت در ورزش شمرده می شود بطوریکه پرورش ورزشکاران این رشته با آمادگی جسمانی بالا برای بقیه رشته ها یک اتفاق خوب شمرده می شود.

وی تعداد بالای علاقمندان به این رشته را مورد توجه قرار داد و افزود: جمعیت قابل توجه ژیمناستیک بیان کننده میزان علاقمندی و استعداد های خوب این رشته در سطح کشور است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان خاطرنشا کرد: در حوزه قهرمانی آنطور که باید و شاید اتفاقات خوبی رقم زده نشده اما قدم های مثبتی برداشته شده است که امیدوارم با کسب سهمیه المپیکی این رشته نیز همراه شود و در بازی های آسیایی۲۰۲۲ هم موفق به کسب مدال شویم تا این رشته در زمره ورزش های مدال آور ایران در چارچوب بازی های آسیایی قرار بگیرد.

علی نژاد اشاره کرد: مسیری که ژیمناستیک طی می کند مسیر خوبی است که با حفظ آرامش منجر به دستیابی و تحقق اهداف نیز خواهد شد و از سویی برخورداری این فدراسیون از ۲۷۰ هزار ورزشکار سازمان یافته زمینه مناسبی را برای برنامه ریزی با رویکرد مدال آوری فراهم مَی کند.

وی با اعلان اینکه ژیمناستیک ایران بسیار به کسب سهمیه المپیک نزدیک بود، تصریح کرد: اگر در رویداد باکو ان اتفاق بد رخ نمی داد و مسابقات پایانی لغو نمی شد اساسا به سهمیه هم دست پیدا می کردیم اما حالا نیز فرصت المپیکی شدن برای ژیمناستیک ایران در مسابقات پیش رو وجود دارد.

علی نژاد اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان هم این رشته مادر را حمایت می کند و با وجود محدودیت های بودجه ای به سبب کارهای خوب، ۳۴ درصد به بودجه فدراسیون ژیمناستیک اضافه شده است.


منبع:

1399/07/28
15:52:35
5.0 / 5
1687
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی